Trwa ładowanie...
d465oe9

Carey Hart chwali się umiejętnościami córki. Filmik wzbudził kontrowersje

Mąż Pink zamieścił nagranie, na którym jego 7-letnia córka strzela z karabinu do celu. Okazuje się, że ojciec zabiera ją na strzelnicę od lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pink i Carey Hart z córką Willow
Pink i Carey Hart z córką Willow (Getty Images)
d465oe9

- Willz i ja strzelamy z karabinu kaliber 22 (5,6 mm). Robi się w tym naprawdę niezła. Umie już trafić 12-calowy (30,5 cm) talerz od ciasta z 30 jardów (27,5 m) – pochwalił się dumny tata na Instagramie.

Hart, który zasłynął jako profesjonalny motocyklista uprawiający freestyle motocross, zdradził, że jego córka uczy się strzelać od trzeciego roku życia (w czerwcu skończy osiem lat). Zaznaczył przy tym, że żadne z nich nie poluje, a strzelanie do celu traktują jako sport.

- Wychowuję dzieci tak, by znały się na broni palnej, jak się nią posługiwać, strzelać, przechowywać i unikać jej, gdy znajduje się w rękach niewyedukowanych ludzi – skwitował Hart.

Pod filmikiem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Użytkownicy Instagrama argumentują, że nie ma żadnego powodu, by 3-letnie dziecko chwytało za broń. Zachowanie Harta nazywają "toksyczną indoktrynacją" i krytykują amerykańską kulturę, w której zajmowanie się bronią jest postrzegane jako fajne hobby.

- To twoje zdanie. Nigdy nie atakuję ludzi za wyrażania własnego zdania – odpisał Hart, dodając, że jednak kiedy ktoś nie szanuje jego kraju i kultury, to "może się zrobić nieprzyjemnie".

d465oe9

Nie zabrakło również pozytywnych reakcji na metody wychowawcze Harta i głosów wsparcia amerykańskich rodziców, którzy robią podobnie.

Obejrzyj: Poszedł na ryby, złowił pistolet. Znalezisko trafiło w ręce policji

d465oe9

Podziel się opinią

Share
d465oe9
d465oe9