Trwa ładowanie...

Pink karmi piersią i tego nie ukrywa. Opublikowała odważne zdjęcie, fani byli bardzo szczerzy

Nie wszystkie mamy to robią, a jeszcze mniej nie robi z karmienia piersią wielkiej tajemnicy. Szczególnie, gdy są gwiazdami. A jednak coraz więcej znanych kobiet "ujawnia" się, zachęcając tym samym zwyczajne mamy do publicznego karmienia maluchów. Jedną z nich jest Pink.

Share
Pink karmi piersią i tego nie ukrywa. Opublikowała odważne zdjęcie, fani byli bardzo szczerzy
Źródło: Instagram.com
d3eb521

Piosenkarka niedawno urodziła swoją drugą pociechę. W 2011 roku na świat przyszła córka gwiazdy, a pod koniec 2016 roku rodzina powiększyła się o chłopczyka. Maluch to oczko w głowie mamy, która zamiast wozić synka w wózku, woli nosić go w nosidle. To właśnie fotografia ze spaceru, na który Pink wyruszyła z dzieckiem, wzbudziło sporo emocji. Gwiazda opublikowała je na swoim instagramowym profilu. Zapewne nie zebrałoby ono aż tylu komentarzy, gdyby nie fakt, że piosenkarka karmi na nim piersią. Napisała: "Piesze wycieczki sprawiają, że jesteśmy spragnieni".

Większość opinii jest pozytywna. Tylko nieliczne wytykają gwieździe, że chwalenie się podobnym aktem publicznie jest niesmaczne. Pozostałe stwierdzają coś kompletnie odmiennego - fani dziękują Pink za odwagę i propagowanie naturalnej metody karmienia, radzą, by dbała o siebie, dzielą się także własnymi historiami. Niektórzy piszą: "To piękne", "To inspirujące", "Jesteś niezwykłą kobietą", "Dajesz dziecku płynne złoto".

d3eb521

Wśród gwiazd, które zachęcają po karmienia piersią zawsze i wszędzie, a przy tym same to robią, nie zamieniając piersi na butelkę również podczas pracy są, między innymi, modelka Candice Swanepoel, aktorki Thandie Newton, Alyssa Milano.

Co wy na to?

d3eb521

Podziel się opinią

Share
d3eb521
d3eb521