Trwa ładowanie...
d3790v4

Carlos Santana nie zagra w Krakowie. Koncert odwołany przez koronawirusa

Carlos Santana nie zagra koncertu w Krakowie. Jak poinformował wojewoda małopolski na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, występ odwołano z powodu stwierdzenia w mieście przypadku zakażenia koronawirusem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carlos Santana nie zagra jednak w Polsce
Carlos Santana nie zagra jednak w Polsce (East News)
d3790v4

Carlos Santana miał wystąpić w hali Tauron Arena w Krakowie 17 marca. Jego koncert jednak się nie odbędzie. Taką decyzję podjął wojewoda małopolski ze względów bezpieczeństwa. Ogłosił ją na konferencji prasowej w poniedziałek 9 marca. W stolicy województwa wykryto pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem. W całej Polsce odnotowano ich łącznie 17.

Na razie nie wiadomo, jak zareaguje organizator wydarzenia Live Nation. Fani na pewno czekają na oświadczenie. Poza tym na stronie jest dostępna opcja kupienia biletów.

Carlos Santana zorganizował trasę koncertową, żeby świętować 20-lecie albumu Supernatural oraz 50-lecie albumu Abraxas. Jak podają zagraniczne media, jego występy we Włoszech i Szwajcarii również zostały odwołane.

d3790v4

Koncerty w Europie w ramach trasy Miraculous 2020 World Tour ma zaplanowane do maja. Artysta wraz z zespołem gra najpopularniejsze utwory z pięćdziesięcioletniej kariery muzycznej, poczynając od pamiętnego Woodstocku w 1969 roku, po Supernatural i nie tylko.

Santana w swoim dorobku posiada 10 nagród Grammy oraz 3 nagrody Latin Grammy. Został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame w 1998 r., a przez magazyn "Rolling Stone" wymieniony wśród 100 najlepszych artystów wszech czasów.

d3790v4

Podziel się opinią

Share
d3790v4
d3790v4