Trwa ładowanie...

Chodakowska trenuje, zdrowo je, nigdy nie choruje. COVID jej nie ominął

Lista gwiazd, które w ostatnich kilkunastu miesiącach zachorowały na COVID-19, jest wyjątkowo długa. Do tej pory nie było na tej liście nazwiska Ewy Chodakowskiej. Trenerka właśnie to zmieniła.

Ewa Chodakowska przyznała, że zachorowała na COVID-19Ewa Chodakowska przyznała, że zachorowała na COVID-19Źródło: Instagram
d239qih

To, czego nauczyliśmy się w ostatnich kilkunastu miesiącach, to to, że koronawirus dotykał nie tylko osoby z przewlekłymi chorobami, ale także tych, którzy byli świetnie wysportowani i do tej pory rzadko widywali się z lekarzami. Na COVID-19 chorowali uznani sportowcy, lekarze - wymieniać można długo. Pandemia dotykała wszystkich w dość demokratyczny sposób - bez względu na wiek, status itd.

Okazuje się teraz po długim czasie, że jedną z gwiazd, które przeszły COVID-19, jest Ewa Chodakowska.

Zobacz: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

"No to teraz kawa na ławę..." - zaczęła swój wpis na Instagramie Chodakowska.

d239qih

"KIEDY BYŁAŚ OSTATNIO CHORA? Ja w lipcu 2020 roku (covid i moja pierwsza gorączka w życiu), a wcześniej jakieś 11 lat temu..." - przyznała trenerka. Wcześniej gwiazda nie dzieliła się tą informacją, chorowała w domowym zaciszu, z dala od medialnego rozgłosu.

Trudno się dziwić. W maju tego roku Chodakowska opublikowała zdjęcie z punktu szczepień, czym wywołała lawinę komentarzy. Także tych ostrych i negatywnych. "Jestem w szoku! A niby takie promowanie zdrowia i aktywności fizycznej... Jedno przeczy drugiemu" - to jeden z mniej dosadnych.

Dlatego w najnowszym wpisie Chodakowska nie wdawała się w szczegóły choroby. Nie podzieliła się objawami, czy informacją o tym, jak przechodziła zakażenie. Tym razem jednak riposty osób negujących pandemię się nie pojawiły.

Skupiła się za to na temacie naturalnej odporności organizmu, o którą warto szczególnie zadbać jesienią.

d239qih

"Zdrowa, prawidłowo zbilansowana dieta dostarczy Ci potrzebnej ilości składników odżywczych do naszego organizmu.. A ich niedobór może powodować różnego rodzaju zapalenia czy podatność na infekcje" - punktuje trenerka.

d239qih
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d239qih