Trwa ładowanie...
d30m5w7

Dagmara Kaźmierska pozuje z synem i przyjaciółką. "Moje dwa serduszka kochane"

Dagmara Kaźmierska jako jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce co rusz podsyca zainteresowanie mediów swoim życiem prywatnym. Ostatnio pokazała zdjęcie z synem, i jak domniemają fani, przyszłą synową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dagmara Kaźmierska pokazała synową?
Dagmara Kaźmierska pokazała synową? (fot. East News)
d30m5w7

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w programie "Królowe Życia", gdzie ma tylko jedno zadanie: być sobą! Dzięki nieprzeciętnej charyzmie, wrodzonemu poczuciu humoru i ciętemu językowi, pokochały ją miliony Polaków. Dagmara w barwnym show pokazała widzom kawałek swojego świata. Poznaliśmy jej przyjaciół, syna oraz resztę rodziny.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką

"Królowa życia" nie tylko zrzesza potężną widownię przed telewizorami TTV, ale równie dużym zainteresowaniem cieszy się jej profil na Instagramie. Gwiazdę śledzi ponad 800 tys. osób.

d30m5w7

Ostatnio Dagmara Kaźmierska pokazała fanom zdjęcie swojego dorosłego już syna. Co ciekawe, nie pozowali na nim sami.

"Moje dwa serduszka Kochane. Tylko szczęśliwy człowiek może innych obdarzyć szczęściem. Adrianna jest właśnie takim człowiekiem, który sprawia, że jestem roześmiana. Mój syn pokochał ją od pierwszego momentu. Gdzie, uwierzcie mi - on nie ma tak do wielu ludzi. Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach" - czytamy we wpisie.

Fani od razu zaczęli wróżyć, że w ten sposób Dagmara Kaźmierska przedstawiła nam swoją przyszłą synową.

"Czyżby Adrianna i Conan mieli się ku sobie" - czytamy.

Kim jest Adrianna Eisenbach?

Adrianna Eisenbach jest bohaterką 7 sezonu programu "Królowe życia" emitowanego na TTV. Kobieta prowadzi butik w centrum Wrocławia. Jej ciało w 95 % pokrywają tatuaże. Jak tłumaczyła w programie, zaczęła się tatuować po rozwodzie z mężem, który kiedy byli jeszcze małżeństwie, zabraniał jej tego robić.

d30m5w7

Podziel się opinią

Share
d30m5w7
d30m5w7