Trwa ładowanie...
d4fu1dp

Dawid Kwiatkowski został twarzą lodów. Internauci szydzą

Pomimo natłoku obowiązków Dawid Kwiatkowski wciąż stawia sobie nowe wyzwania. Tym razem został twarzą lodów, lecz część internautów szydzi ze zdjęć promocyjnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Kwiatkowski zmierzył się z kolejnym wyzwaniem.
Dawid Kwiatkowski zmierzył się z kolejnym wyzwaniem. (Instagram.com, Fot: Instagram.com/kviatkovsky)
d4fu1dp

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Tworzy i koncertuje, jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, zasiada w fotelu jurora "The Voice Kids" i znajduje jeszcze czas na dodatkowe aktywności, pomimo iż te zabierają mu mnóstwo energii. Kwiatkowski nie zwalnia jednak tempa i z każdą chwilą wymyśla coś nowego. Niespodziewanie został twarzą lodów, a nawet stworzył swój własny smak.

ZOBACZ WIDEO: Dawid Kwiatkowski panicznie boi się latać

"Guys, jakiś czas temu wsiadłem w auto, pojechałem do Namysłowa, gdzie znalazłem fabrykę kaktusów, ubrałem czepek i fartuch i zacząłem kombinować tymi wszystkimi fiolkami – wykombinowałem coś, co moim skromnym zdaniem nie jest tylko zjadliwe, ale zaje...iście dobre" - napisał na swoim instagramowym profilu.

d4fu1dp

Nowy, stworzony przed Kwiatkowskiego smak lodów został rozpromowany specjalną sesją zdjęciową, lecz co do niej niektórzy mają spore obiekcje. Część internautów szydzi, że zdjęcia łudząco przypominają zupełnie inną czynność niż jedzenie lodów. "Kto to w ogóle pozwolił puścić w obieg" - skomentowała jedna z fanek.

Wy również uważacie, że te zdjęcia nie są odpowiednie?

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Michele Morrone śpiewa synkowi. Aktor "365 dni" pokazał urocze nagranie

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" miała wypadek w górach. Jest po operacji

d4fu1dp

Podziel się opinią

Share

d4fu1dp

d4fu1dp