Trwa ładowanie...
d1u1mva
News

Doda opublikowała kontrowersyjny wpis. Chodzi o maseczki ochronne

Doda od jakiegoś czasu przekonuje swoich fanów, jakoby pandemia koronawirusa zakrawała o jedną z teorii spiskowych. Gwiazda wrzuciła właśnie kolejne zdjęcie. Tym razem mówiące o tym, że maseczki ochronne to swojego rodzaju wymysł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda krytykuje rozporządzenie o maseczkach ochronnych
Doda krytykuje rozporządzenie o maseczkach ochronnych (ONS)
d1u1mva

Doda podobnie jak Edyta Górniak czy Ivan Komarenko, wzbudza ostatnio sporo kontrowersji, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat koronawirusa. Piosenkarka udostępniała ostatnio wypowiedzi pseudonaukowców, twierdzących, że liczba zgonów z powodu COVID-19 jest zawyżana. Gwiazda dziwiła się także, że nagranie "usuwane jest z prędkością światła" z sieci.

Teraz Doda poszła o krok dalej i udostępniła zdjęcie, które sugeruje, że maseczki ochronne to zbędny wymysł. Spójrzcie zresztą sami:

"Ta nowa maska chroni cię przed widzeniem, słyszeniem albo mówieniem o tym, co dzieje się naprawdę" - przeczytamy na zdjęciu.

d1u1mva

"Obowiązkowe. Brak grozi myśleniem" - dopisała artystka.

Wielu obserwatorów Dody wyraziło swoje oburzenie.

"Raptem wszyscy celebryci zaczęli negować obostrzenia i wyzłośliwiać się na rządzących... Ciekawe dlaczego? Sama siedziałaś wystraszona i prosiłaś o pozostanie w domach... Teraz zaczęliście zauważać skutki... Puste sakwy i ot cały ten ambaras... Jak to taki nieszkodliwy wirus, weź rodziców do galerii i w inne miejsca często uczęszczane, a najlepiej wyjedź na Śląsk i udowodnij to wszystkim, że wirus to wymysł..." - napisała zbulwersowana fanka.

d1u1mva

"Doda proszę przestań siać te szkodliwe społecznie oświecone intrygi" - napisał kto inny.

"Oj celebrytom już nuda doskwiera na maksa, zrobili w międzyczasie habilitacje z wirusologii, ekonomii, gospodarki. Cały świat w chorobie, wszędzie (poza małymi wyjątkami) ta sama sytuacja, ale u nas jak zwykle kupa krzyku i narzekań, że niby rząd, że to 'oni' nam zgotowali ten los. Myśleć trzeba, to fakt, bo to przywilej dany tylko człowiekowi, ale gadać jest bardzo łatwo, szczególnie kiedy nie trzeba decydować, być odpowiedzialnym za życie i zdrowie innych ludzi" - dorzucił jeden z fanów.

A wy co myślicie o tym wpisie?

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, ZWIĄZKU Z QUEBO i izolacji na Kaszubach

d1u1mva

Podziel się opinią

Share

d1u1mva

d1u1mva