Trwa ładowanie...
dlo4sk4

Szybko znalazł nową żonę. Poprzednia mówi, co o tym myśli

Niedawno minął rok od rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Lider Ich Troje zdążył się w tym czasie ożenić po raz piąty. Była żona wyznała, co myśli o jego życiowych decyzjach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwiedli się we wrześniu 2019 r.
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwiedli się we wrześniu 2019 r. (ONS.pl)
dlo4sk4

Po siedmiu latach małżeństwa zaskoczyli decyzją o rozstaniu, a jeszcze bardziej ekspresowym rozwodem, który orzeczono już na pierwszej rozprawie. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwiedli się jesienią 2019 roku. Zrobili to z klasą, nie było tzw. prania brudów w mediach, choć byli małżonkowie mieliby o czym opowiadać.

Michał Wiśniewski szybko znalazł sobie nową partnerkę, której po kilku miesiącach ślubował miłość do grobowej deski. To samo słyszała od niego Dominika Tajner i trzy inne kobiety. Poprzednia żona zapytana przez "Twoje Imperium" o jej stosunek do Wiśniewskiego powiedziała wprost:

- Kibicuję jego nowej miłości, bo bardzo bym chciała, żeby mu się wreszcie ułożyło w życiu.

dlo4sk4

Dlaczego Blanka i Baron się rozstali?

Tajner nie ukrywa, że teraz ma lepszy kontakt z Wiśniewskim niż przez siedem lat małżeństwa. Krótko po rozwodzie Tajner również próbowała sobie ułożyć życie u boku nowego mężczyzny, ale związek z biznesmenem przetrwał zaledwie kilka miesięcy.

Co ciekawe, Michał znalazł nową żonę na portalu randkowym. Dominika też próbuje tej metody, ale na razie bez skutku. Na brak ofert nie narzeka, ale twierdzi, że nie spotkała nikogo, "kto byłby wart pokochania".

dlo4sk4

- Niektórzy szukają czegoś innego niż ja, łatwo to zweryfikować w rozmowie – dodała w wywiadzie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dlo4sk4

Podziel się opinią

Share
dlo4sk4
dlo4sk4