Trwa ładowanie...

Dominika Tajner rok po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim: "I żyli długo i szczęśliwie"

Dominika Tajner uczciła na Instagramie rocznicę rozstania z Michałem Wiśniewskim.
Share
Dominika Tajner nie żałuje, że rozwiodła się z Wiśniewskim
Dominika Tajner nie żałuje, że rozwiodła się z WiśniewskimŹródło: Forum
d15cabq

Dominika Tajner długo nie rozpaczała po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Choć początkowo nie chciała wierzyć, że jej małżeństwo z liderem Ich Troje dobiegło końca, po pewnym czasie pogodziła się z tą myślą. Rozprawa rozwodowa trwała zaledwie kilkanaście minut. Obyło się bez publicznego prania brudów i wzajemnych oskarżeń. Tajner nie zamierzała atakować byłego męża nawet, gdy dowiedziała się, że ten układa już sobie życie u boku nowej partnerki.

Tajner i Wiśniewski udowodnili wszystkim, że można się rozstać z klasą i pozostać w dobrych relacjach.

- Nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą – opowiadała Tajner po rozwodzie.

d15cabq

Teraz, rok po rozstaniu, opublikowała na InstaStories grafikę, na której widnieją słowa: "I żyli długo i szczęśliwie… bo rozstali się w dobrym momencie".

   Instagram.com
Źródło: Instagram.com

A później dodała cytat z Williama Jamesa: "Akceptacja tego, co się stało, jest pierwszym krokiem do przezwyciężenia konsekwencji każdego nieszczęścia".

   Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Wygląda na to, że rok po rozstaniu Dominika Tajner jest szczęśliwa. Dziś zarówno ona, jak i jej były mąż, są w nowych związkach, a Wiśniewski planuje piąty w swoim życiu ślub.

d15cabq

Zobacz także: Michał Wiśniewski pali papierosa w towarzystwie syna

d15cabq

Podziel się opinią

Share
d15cabq
d15cabq