Trwa ładowanie...

"Matka złamała kręgosłup". Kolejny cios dla Górniak

Trzy lata temu Edyta Górniak bez wahania rzuciła pracę w telewizji, by trwać przy chorej matce w szpitalu. Wszystko wskazuje na to, że kariera znowu zejdzie u niej na drugi plan. Pani Grażyna ponownie ma problemy ze zdrowiem i choć o to nie prosi, to obecność córki bardzo by jej pomogła.

Share
Edyta Górniak wystąpiła niedawno na festiwalu w Opolu
Edyta Górniak wystąpiła niedawno na festiwalu w OpoluŹródło: AKPA
d2hoj7h

Edyta Górniak od dawna nie nagrała żadnej nowej płyty, ale cały czas jest aktywna na scenie. Regularnie daje koncerty, udziela się w telewizji. Wszystkie obowiązki wynikające z funkcjonowania w show-biznesie mają jednak wkrótce zejść na drugi plan. Tak samo jak 3 lata temu.

Właśnie wtedy Górniak musiała wybierać między pracą a rodziną. Bez wahania rzuciła jurorowanie w "The Voice Kids", które uwielbiała, bo musiała być przy matce. Grażyna Jasik była wtedy po udarze i mogła liczyć na swoje córki.

Edyta i jej przyrodnia siostra Małgorzata trwały przy matce w szpitalu. Seniorce bardzo to pomogło. Niestety teraz sytuacja znowu stała się poważna.

Edyta Górniak wspomina modlitwy w kościele

- Grażyna złamała kręgosłup. Była przekonana, że podoła w opiece nad wnukami, które razem z młodszą córką odwiedziły ją w Polsce. Ale okazało się, że nie ma już tyle sił – mówiła "Rewii" osoba z kręgu rodziny.

d2hoj7h

Młodsza przyrodnia siostra Edyty mieszka z rodziną w Londynie. 3 lata temu rzuciła wszystko, by być przy matce. Ale teraz ma nowe zobowiązania. Rok temu urodziła drugie dziecko i trudno jej się będzie wyrwać zza granicy, szczególnie w pandemicznej rzeczywistości.

Znajomy matki i ojczyma Górniak podkreśla, że oboje są już starszymi ludźmi z poważnymi problemami zdrowotnymi. Niedawno było głośno o wypadku samochodowym, który przeżył ojczym Edyty. Teraz jej mama musi przejść poważną operację, która, jak donosi tygodnik, będzie zagrażać jej życiu.

- Oni nigdy się nie skarżą, nie wymagają niczego od swojej sławnej córki – mówi informator "Rewii". Nikt jednak nie ma wątpliwości, że Edyta znowu wybierze rodzinę ponad karierę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2hoj7h

Podziel się opinią

Share
d2hoj7h
d2hoj7h