Trwa ładowanie...

Edyta Herbuś dała szkołę życia pasierbicy. Pokazała jej, jak wygląda prawdziwe życie aktorki

Edyta Herbuś postanowiła pokazać swojej pasierbicy, jak wygląda prawdziwe życie gwiazd. 12-latka wyobrażała sobie, że bycie aktorką to łatwa praca.

Edyta Herbuś dała szkołę życia pasierbicy. Pokazała jej, jak wygląda prawdziwe życie aktorkiŹródło: East News, fot: East News
d2u0xs2
d2u0xs2

Partner Edyty Herbuś, Piotr Bukowiecki, jest ojcem 3 dzieci. Pociechy z pierwszego związku, Vivian i Melchior na co dzień mieszkają z mamą w Stanach Zjednoczonych. W trakcie wakacji odwiedziły ojca i jego nową ukochaną w Polsce.

ZOBACZ WIDEO: Edyta Herbuś: "Każda chwila spędzona w domu jest na wagę złota"

Edyta Herbuś szybko nawiązała kontakt z dziewczynką, która marzy o zostaniu aktorką. Gwiazda "Pierwszej miłości" stwierdziła, że zapozna ją z realiami zawodu. To była ciężka lekcja dla nastolatki.

Aktorka zarządziła, że weźmie ją ze sobą na plan. Przez to musiały wstać o godz. 5.30, co dla dziewczyny było szokiem. Na miejscu przekonała się, że odegranie kilku scen wiąże się z długim czasem oczekiwania na swoją kolej. W dodatku praca w serialu oznacza, że nieraz z dnia na dzień trzeba nauczyć się nawet 20 stron tekstu.

"To jest piękna, wrażliwa dziewczyna, która być może pójdzie w aktorstwo. Nie namawiam jej. Po prostu inspiruję, zapraszam do mojego świata" - powiedziała Edyta Herbuś w rozmowie z "Faktem".

Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że takie zderzenie z realiami szybko zniechęci Vivian. Z drugiej strony, jeśli potraktuje aktorstwo na poważnie, im szybciej pozna prawdziwe warunki pracy, tym lepiej.

d2u0xs2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u0xs2