Trwa ładowanie...
d3dwn6v

Edyta Herbuś dała szkołę życia pasierbicy. Pokazała jej, jak wygląda prawdziwe życie aktorki

Edyta Herbuś postanowiła pokazać swojej pasierbicy, jak wygląda prawdziwe życie gwiazd. 12-latka wyobrażała sobie, że bycie aktorką to łatwa praca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Herbuś jest aktorką serialu "Pierwsza miłość".
Edyta Herbuś jest aktorką serialu "Pierwsza miłość". (East News, Fot: East News)
d3dwn6v

Partner Edyty Herbuś, Piotr Bukowiecki, jest ojcem 3 dzieci. Pociechy z pierwszego związku, Vivian i Melchior na co dzień mieszkają z mamą w Stanach Zjednoczonych. W trakcie wakacji odwiedziły ojca i jego nową ukochaną w Polsce.

ZOBACZ WIDEO: Edyta Herbuś: "Każda chwila spędzona w domu jest na wagę złota"

Edyta Herbuś szybko nawiązała kontakt z dziewczynką, która marzy o zostaniu aktorką. Gwiazda "Pierwszej miłości" stwierdziła, że zapozna ją z realiami zawodu. To była ciężka lekcja dla nastolatki.

d3dwn6v

Aktorka zarządziła, że weźmie ją ze sobą na plan. Przez to musiały wstać o godz. 5.30, co dla dziewczyny było szokiem. Na miejscu przekonała się, że odegranie kilku scen wiąże się z długim czasem oczekiwania na swoją kolej. W dodatku praca w serialu oznacza, że nieraz z dnia na dzień trzeba nauczyć się nawet 20 stron tekstu.

"To jest piękna, wrażliwa dziewczyna, która być może pójdzie w aktorstwo. Nie namawiam jej. Po prostu inspiruję, zapraszam do mojego świata" - powiedziała Edyta Herbuś w rozmowie z "Faktem".

Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że takie zderzenie z realiami szybko zniechęci Vivian. Z drugiej strony, jeśli potraktuje aktorstwo na poważnie, im szybciej pozna prawdziwe warunki pracy, tym lepiej.

d3dwn6v

Podziel się opinią

Share
d3dwn6v
d3dwn6v