Trwa ładowanie...
d3umuho
News

Edyta Herbuś nigdy nie była tak zakochana. Zdobyła się na szczere wyznanie

Edyta Herbuś od zawsze niechętnie wypowiadała się w mediach na temat swojego życia prywatnego. Odkąd jednak w jej życiu miłosnym zaczęło się układać, nie ma z tym większego problemu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Herbuś zdobyła się na wyznanie o miłości
Edyta Herbuś zdobyła się na wyznanie o miłości (East News, Fot: East News)
d3umuho

Około dwa lata temu Edyta Herbuś bardzo przeżyła rozstanie z Mariuszem Trelińskim. Jakiś czas później na jej drodze stanął Piotr Bukowiecki, który odwrócił złą kartę.

Mężczyzna zawrócił Edycie Herbuś w głowie i ponoć oświadczył się jej już po dwóch miesiącach znajomości. Aktorka ma teraz naprawdę dobry czas. Miłość jej służy.

ZOBACZ TAKŻE: Herbuś o planach na Walentynki: "Mój ukochany do mnie przyjedzie i będziemy razem figlować"

Edyta od lat jest przeciwniczką hejtu. Zresztą bardzo dba o swój wizerunek i nie pozwala sobie na zawistne komentarze.

d3umuho

Jak się teraz okazuje, miłość jest dla niej lekarstwem na wszystko.

– Byłabym bardzo zaniepokojona, gdybym zauważyła, że mam w sobie jakąś żółć. Na pewno musiałabym szybko znaleźć na nią lekarstwo. Byłaby to po prostu miłość, bo ona przecież wszystko leczy – wyznała Edyta Herbuś w rozmowie z "Faktem".

Jakiś czas temu aktorka pochwaliła się fotką z ukochanym na swoim profilu na Instagramie. Wtedy też podzieliła się z fanami podobnymi przemyśleniami.

- Wszystko czego potrzebujemy, to miłość - napisała pod zdjęciem, na którym czule pozuje z Bukowieckim.

Przypomnijmy, że żoną Piotra Bukowieckiego przez lata była Karolina Rosińska. Choć para doczekała się dwójki dzieci, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem w 2012 r. Bukowiecki następnie był związany z Dorotą Gardias, z którą ma córkę.

d3umuho

Podziel się opinią

Share

d3umuho

d3umuho