Trwa ładowanie...

"Równi i równiejsi!" Gorzkie słowa Janowskiego

Robert Janowski powrócił na scenę i podzielił się swoim szczęściem z fanami na Instagramie. Wykorzystał także tę sytuację, by wyrazić swoje oburzenie i niezrozumienie wobec tego, co spotkało większość ludzi związanych z kulturą.
Share
Robert Janowski wrócił na scenę
Robert Janowski wrócił na scenę
d2v8hwo

Szeroka publiczność zna Roberta Janowskiego jako popularnego prowadzącego show "Jaka to melodia". Gdy okazało się, że artysta rozstaje się z TVP, wielu widzów było niepocieszonych. Warto jednak pamiętać, że Janowski jest przede wszystkim muzykiem wykonującym ballady, piosenki autorskie, własne kompozycje.

Właśnie pochwalił się na Instagramie, że wrócił na scenę:

"Dzień dobry w niedzielę! Byłem w pracy, wczoraj, W Busku, dzisiaj też jadę, dzisiaj Ostrołęka, a jutro Warszawa! Półtora roku, prawie, może nawet dłużej... Bez muzyki, bez śpiewu, bez publiczności...bez PRACY. Wczoraj było pięknie, wczoraj było magicznie... bisy, owacje na stojąco, Wy klaskaliście dla mnie, a ja dla WAS. Nie mogliśmy się sobą nacieszyć! 👏"

d2v8hwo

Wpis jednak było słodko-gorzki. Bo Janowski nie omieszkał dorzucić kilku słów oburzenia:

"Gdzie my jesteśmy, dokąd zaszliśmy, że płaczemy ze szczęścia na dźwięk nut, na utwór, na śpiew... Nie. Nie na to, JAKI jest, ale że JEST w ogóle. To przykre... Prawie 2 lata!!! ARTYŚCI! Równi i równiejsi! Do czego TO doszło! Śpiewaliśmy wczoraj dla LUDZI, a Oni, Wspaniali, byli tam dla NAS! I dziś...i jutro...jak długo... SZTUKA! Z nią świat jest piękniejszy! Bez niej, to jak dom bez okien! Ona jest w NAS i NIKT nam tego nie odbierze! Choćby nawet... Niechby nawet.. NIKT i NIGDY! Bo SZCZĘŚCIE jest we mnie!"

Jakiś czas temu Janowski wraz z żoną Moniką zakupili komorę tlenową. Niedługo po tym zdecydowali się na otwarcie gabinetu, gdzie można z tej komory skorzystać.

d2v8hwo

Robert Janowski opowiedział o swoich nieudanych małżeństwach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2v8hwo

Podziel się opinią

Share
d2v8hwo
d2v8hwo