Trwa ładowanie...
d4fwcz4

Eugenia z Yorku wychodzi za mąż. W brytyjskiej rodzinie królewskiej szykuje się kolejny ślub

Jeszcze do niedawna wszyscy żyli ślubem Meghan i Harry'ego. Okazuje się, że ten rok dla rodziny królewskiej będzie naprawdę intensywny. Księżniczka Eugenia z Yorku, wnuczka królowej Elżbiety, podjęła ważną decyzję i postanowiła wyjść za mąż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżniczka Eugenia wychodzi za mąż
Księżniczka Eugenia wychodzi za mąż (Instagram.com)
d4fwcz4

Eugenia z Yorku - intensywny rok w rodzinie królewskiej
Choć Meghan i Harry wzięli ślub w maju, wciąż ta przepiękna uroczystość elektryzuje świat. Ceromonie z takim rozmachem zawsze budzą zainteresowanie. Cała oprawa w przypadku ślubów królewskich po prostu zapiera dech w piersiach. Na nową drogę życia wkracza również księżniczka Eugenia.

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz komentuje kreacje gwiazd na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Eugenia z Yorku - kim jest?
Jest księżniczką Zjednoczonego Królestwa dynastii Windstorów oraz córką Andrzeja, księcia Yorku i Sarah Ferguson. Dla królowej Elżbiety jest wnuczką. Eugenia znalazła miłość swojego życia. A tym szczęśliwcem jest Jack Brooksbank.

Eugenia z Yorku wychodzi za mąż - kiedy uroczystość?
Księżniczka Eugenia i Jack zaręczyli się na początku 2018 r. Zakochani postanowili nie czekać długo. Jak się okazuje, uroczystość odbędzie się już… w październiku, w tym samym miejscu, gdzie na ślubnym kobiercu stanęli Meghan i Harry. Chodzi oczywiście o kaplicę św. Jerzego w zamku Windsor.

d4fwcz4

Jesteśmy przekonani, że ceremonia będzie równie piękna jak ta Meghan i Harry'ego.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4fwcz4

Podziel się opinią

Share
d4fwcz4
d4fwcz4