Trwa ładowanie...
dzuku1i

Hanna Gronkiewicz-Waltz o imprezującym Trzaskowskim: "normalne zachowanie"

Hanna Gronkiewicz-Waltz odniosła się do afery wokół Trzaskowskiego, który próbował nakłonić DJ-a do zmiany muzyki podczas imprezy w jednym z warszawskich klubów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanna Gronkiewicz-Waltz skomentowała aferę wokół Trzaskowskiego
Hanna Gronkiewicz-Waltz skomentowała aferę wokół Trzaskowskiego (ONS)
dzuku1i

Jak dowiedział się Pudelek, Rafał Trzaskowski wybrał się w sobotę do warszawskiej Palomy, gdzie trwała zabawa urodzinowa jego znajomej. Zabawa nie była do końca udana, bo z głośników nie dobiegały taneczne dźwięki. Na nagraniu przesłanym do Pudelka widać moment, w którym prezydent Warszawy oznajmia żartobliwie, że "to jego miasto" i próbuje wynegocjować zmianę muzyki.

Tyle wystarczyło, by wybuchła afera. Przeciwnicy Trzaskowskiego uznali, że ta afera ukazuje jego prawdziwą twarz. Ale są też tacy, którzy twierdzą, że to nic takiego.

Awantura wokół nagrania z Trzaskowskim. Mieszkańcy zabrali głos

Sytuację skomentowała Hanna Gronkiewicz-Waltz, która na Twitterze napisała: "Jeśli ktoś ma tylko problemy jak normalne zachowanie na dyskotece, czyli po prostu luz, to powiem wam, jako mająca 7. krzyżyk, to żałujcie, że jesteście takiego starego ducha. Moje pokolenie jednak dobrze się bawiło mimo komuny".

dzuku1i

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzuku1i

Podziel się opinią

Share
dzuku1i
dzuku1i