Trwa ładowanie...

Hirek Wrona odchodzi z Trójki. "Kończy się mój piękny sen"

Hirek Wrona zapowiedział, że opuści radiową Trójkę. Dziennikarz poinformował już o swojej decyzji dyrektora stacji. Hirek Wrona współpracował z Programem 3 Polskiego Radia z przerwami od 1985 r. Teraz dziennikarz zdecydował, że definitywnie kończy swoją przygodę z Trójką.

Hirek Wrona odchodzi z Trójki. "Kończy się mój piękny sen"Źródło: ONS.pl
d2bcl1r
d2bcl1r

"Dziś napisałem list mailowy do dyrektora Trójki, w którym poinformowałem go o moim odejściu ze stacji. Być może pozwoli mi pożegnać się ze słuchaczami w środę w audycji 'Do Południa'. Jednak nie mam tej pewności. Kończy się mój piękny sen" - napisał w mediach społecznościowych.

Radiowa Trójka musi odpierać falę krytyki po decyzji o unieważnieniu Listy Przebojów Trójki z piątku 15 maja. Na pierwszym miejscu notowania znalazła się piosenka "Twój ból jest lepszy niż mój" Kazika, krytyczna wobec Jarosława Kaczyńskiego. Wyniki anulowano, ponieważ według stacji utwór był spoza listy i doszło do manipulacji przy liczeniu głosów.

W związku z aferą ze stacji odszedł już Marek Niedźwiecki. Według portalu Dziennik.pl z Trójki mają odejść kolejni dziennikarze i prezenterzy radiowi.

17 maja Wrona napisał na Twitterze: "Dziś postanowiłem pożegnać się z Trójką. To jedyne oświadczenie w tej sprawie. Trójka była dla mnie najwspanialszą przygodą mojego życia. Była dla mnie symbolem znakomitego dziennikarstwa i ludzi, których połączyła pasja dzielenia się kulturą i wiedzą o niej".

ZOBACZ TEŻ: Producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

d2bcl1r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bcl1r