Trwa ładowanie...
d1osp6d

Izabela Trojanowska wspomina spotkanie z Małgorzatą Królikowską. "Na pewno spodziewała się, że to się skończy dobrze"

Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego, który przez lata wcielał się w postać Kusegu w produkcji TVP "Ranczo", była ciosem dla bliskiej rodziny i jego fanów. Izabela Trojanowska martwi się o jego żonę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Trojanowska i Małgorzata Królikowska poznały się na planie serialu "Klan"
Izabela Trojanowska i Małgorzata Królikowska poznały się na planie serialu "Klan" (Materiały prasowe)
d1osp6d

Bliscy znajomi Pawła Królikowskiego wspominają go w wywiadach i na swoich instagramowych profilach. Izabela Trojanowska, bliska przyjaciółka rodziny, w wywiadzie z dziennikarzem "Jastąb Posta" nie kryła wzruszenia. Aktorka znana z serialu "Klan" zdradziła, o czym rozmawiała z żoną Pawła niedługo przed jego śmiercią.

Zobacz wideo: Paweł Królikowski we wspomnieniach TVP

- Pan Bóg lubi powoływać do siebie dobrych ludzi. Ci, co odchodzą są cudownymi ludźmi. Gdy miałam jakieś złe dni, to on, mimo że nie znaliśmy się aż tak bardzo, podszedł, przytulił, dodał otuchy. Tak się zachowywał i to było dla niego normalne. Powinniśmy zapytać, jakiej pomocy potrzebuje jego żona - wyznała w wywiadzie dla serwisu "Jastrząb Post".

East News

Kiedy Paweł Królikowski przebywał w szpitalu, aktorka starała się być wsparciem dla koleżanki z planu. Żadna z nich jednak nie przeczuwała, że koniec jest bliski.

d1osp6d

Zobacz też: Nie żyje Paweł Królikowski. Wzruszające pożegnanie

- Jak Paweł chorował przytuliłam Małgosię i zaproponowałam pomoc. Powiedziała, że nie, że już wszystko w porządku. Ma poukładane sprawy i z Pawłem coraz lepiej. Na pewno spodziewała się, że to się skończy dobrze - wyznała Izabela Trojanowska.

- Nie mogłam uwierzyć, jak przeczytałam w internecie - dodała w rozmowie.

Paweł Królikowski problemy ze zdrowiem miał od 2015 r. Jego stan pogorszył się pod koniec 2019 r. Aktor od dłuższego czasu przebywał w szpitalu, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym i nieustannie mógł liczyć na wsparcie bliskich. Zmarł 27 lutego 2020 r. nad ranem.

d1osp6d

Podziel się opinią

Share

d1osp6d

d1osp6d