Trwa ładowanie...
d1x8199

Nie żyje Paweł Królikowski. Wzruszające pożegnanie

"Żegnaj Pawełku! Takim cię zapamiętam! Byłeś wspaniałym Kolegą, dobrym Człowiekiem!" - napisała na Instagramie Anna Oberc. Aktorka pokazała też wspólne zdjęcie z Pawłem Królikowskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Oberc wspomina Pawła Królikowskiego
Anna Oberc wspomina Pawła Królikowskiego (Instagram.com)
d1x8199

Media obiegła informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł w szpitalu 27 lutego nad ranem. To wielka strata dla świata filmu i rozrywki. Jedną z pierwszych osób, która publicznie pożegnała gwiazdora jest Anna Oberc.

Aktorka dodała wzruszający wpis na Instagramie.

"Żegnaj Pawełku! Takim cię zapamiętam! Byłeś wspaniałym Kolegą, dobrym Człowiekiem! I mega wrażliwym... serce pękło... Niech ci tam pięknie Anioły śpiewają... poezję śpiewaną!" - napisała.

d1x8199

Nie żyje Paweł Królikowski

Paweł Królikowski trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem. Aktor przebywał na oddziale neurochirurgii, gdzie nieustannie odwiedzali go znajomi. Jak dowiedział się "Super Express", gwiazdor od grudnia nie opuścił szpitala. W czwartek rano media obiegła smutna informacja o śmierci Królikowskiego. Informację tę potwierdził jego brat, Rafał Królikowski.

Cztery lata temu Pawłowi Królikowskiemu wycięto tętniaka mózgu, ale jeden zabieg nie wystarczył, aby całkowicie wyleczyć ulubieńca widzów. W końcu aktor zdecydował wycofać się z życia publicznego. W związku z tym postanowił odmówić udziału w kolejnych edycjach "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zasiadał jako juror.

Tuż przed śmiercią zrezygnował też z roli prezesa ZASP-u.

d1x8199

Podziel się opinią

Share
d1x8199
d1x8199