Trwa ładowanie...

Nie żyje Paweł Królikowski. Wzruszające pożegnanie

"Żegnaj Pawełku! Takim cię zapamiętam! Byłeś wspaniałym Kolegą, dobrym Człowiekiem!" - napisała na Instagramie Anna Oberc. Aktorka pokazała też wspólne zdjęcie z Pawłem Królikowskim.

Nie żyje Paweł Królikowski. Wzruszające pożegnanieŹródło: Instagram.com
d4epv1o
d4epv1o

Media obiegła informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł w szpitalu 27 lutego nad ranem. To wielka strata dla świata filmu i rozrywki. Jedną z pierwszych osób, która publicznie pożegnała gwiazdora jest Anna Oberc.

Aktorka dodała wzruszający wpis na Instagramie.

"Żegnaj Pawełku! Takim cię zapamiętam! Byłeś wspaniałym Kolegą, dobrym Człowiekiem! I mega wrażliwym... serce pękło... Niech ci tam pięknie Anioły śpiewają... poezję śpiewaną!" - napisała.

Nie żyje Paweł Królikowski

Paweł Królikowski trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem. Aktor przebywał na oddziale neurochirurgii, gdzie nieustannie odwiedzali go znajomi. Jak dowiedział się "Super Express", gwiazdor od grudnia nie opuścił szpitala. W czwartek rano media obiegła smutna informacja o śmierci Królikowskiego. Informację tę potwierdził jego brat, Rafał Królikowski.

d4epv1o

Cztery lata temu Pawłowi Królikowskiemu wycięto tętniaka mózgu, ale jeden zabieg nie wystarczył, aby całkowicie wyleczyć ulubieńca widzów. W końcu aktor zdecydował wycofać się z życia publicznego. W związku z tym postanowił odmówić udziału w kolejnych edycjach "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zasiadał jako juror.

Tuż przed śmiercią zrezygnował też z roli prezesa ZASP-u.

d4epv1o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4epv1o