Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski nie żyje. Poruszające słowa Katarzyny Zielińskiej

27 lutego nad ranem zmarł Paweł Królikowski, aktor i juror w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomość zasmuciła fanów i jego współpracowników.

Paweł Królikowski nie żyje. Poruszające słowa Katarzyny ZielińskiejŹródło: AKPA
d39329i
d39329i

Kasia Zielińska, która współpracowała z Pawłem Królikowskim m.in. na planie polsatowskiego "Twoja twarz brzmi znajomo", pożegnała kolegę na Instagramie wzruszającymi słowami:

"Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile".

Paweł Królikowski w maju skończyłby 59 lat. W 1987 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Aktor zagrał w wielu filmach i serialach, a wielką sympatię widzów zdobył za sprawą serialu "Ranczo". W ostatnim czasie gwiazdor był także prezesem Związku Artystów Scen Polskich, ale rezygnował z tej roli kilka dni przed śmiercią.

Paweł Królikowski był szczęśliwym mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Doczekali się piątki dzieci: trzech synów i dwóch córek.

Gwiazdor od dłuższego czasu przebywał w szpitalu, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Aktor tuż przed Bożym Narodzeniem został hospitalizowany. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym i nieustannie mógł liczyć na wsparcie bliskich.

d39329i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39329i