Trwa ładowanie...
d1wlnn7

Jarosław Bieniuk zaczął nowe życie. Wspiera Martynę Gliwińską

Jarosław Bieniuk został ojcem po raz czwarty. Mimo sprzeciwu mamy, zajmuje się partnerką i najmłodszym synem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk
Jarosław Bieniuk (East News)
d1wlnn7

W życiu Jarosława Bieniuka zaszły kolejne zmiany. Były piłkarz po raz czwarty został ojcem. Gwiazdor nie może nacieszyć się małym Kazimierzem, którego mamą jest Martyna Gliwińska. Według tygodnika "Na żywo", chłopiec ma pogodzić zwaśnionych rodziców.

Sportowiec był przy Gliwińskiej tuż przed porodem, a potem odwiedzał synka każdego dnia. Obecnie Martyna przebywa w swoim domu, a w opiece nad dzieckiem pomaga jej mama. Bieniuk natomiast przebywa u siebie z trójką dzieci ze związku z Anną Przybylską.

ZOBACZ: Bieniuk o dziewczynie: "Dzieci mają z nią bardzo dobry kontakt!"

Jak widać, Jarosław Bieniuk przeciwstawił się swojej mamie, która nie wyraziła aprobaty dla związku piłkarza z Martyną Gliwińską. Kiedy kobieta była w czwartym miesiącu ciąży, gwiazdor zdecydował się wspierać ją w tym wyjątkowym okresie.

d1wlnn7

Co więcej, Jarosław Bieniuk rozważa sprzedaż swojego apartamentu i planuje kupić duży dom z ogrodem. Chce zacząć nowe życie w nowym miejscu. Poza tym mama Ani Przybylskiej, pani Krystyna również popiera ten plan. To ona została upoważniona przez Anię do zarządzania majątkiem dzieci.

- Pani Krysia bardzo lubi Martynę i życzy jej i Jarkowi wszystkiego, co najlepsze. Nie ustaje też w modlitwach o spokój ich rodziny. Jeśli Jarek przekona ją do swojego pomysłu, da zgodę na sprzedaż mieszkania, które wcześniej należało w połowie do jej córki - czytamy w gazecie.

d1wlnn7

Podziel się opinią

Share

d1wlnn7

d1wlnn7