Trwa ładowanie...
Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk próbuje naprawić błędy. Odwiedza byłą partnerkę i syna

Jarosław Bieniuk w połowie marca został po raz czwarty ojcem. Była partnerka byłego piłkarza urodziła zdrowego chłopca. Bieniuk poczuł po narodzinach syna coś, o co trudno było przez cały okres ciąży Martyny Gliwińskiej.

Share
Jarosław Bieniuk próbuje naprawić błędy. Odwiedza byłą partnerkę i syna
Źródło: East News
d35g7hp

O ciąży Martyny Gliwińskiej dowiedzieliśmy się od niej samej, gdy wylała swoje żale w jednym z tygodników. Poinformowała wówczas, że spodziewa się dziecka z Jarosławem Bieniukiem, ale mężczyzna nie poczuwa się do bycia ojcem. Okazało się, że para rozstała się, a Gliwińską czeka samotne macierzyństwo.

Nie pomogło wstawiennictwo mamy Anny Przybylskiej, która kibicowała związkowi Jarka i Martyny ani nawet dzieci Bieniuka, które bardzo polubiły panią architekt.

Dopiero narodziny dziecka sprawiły, że Bieniuk zmienił swoje nastawienie. Mimo obowiązującej kwarantanny starał się codziennie być w szpitalu, by chociaż z daleka zobaczyć małego Kazimierza. Gdy Martyna z dzieckiem wrócili do domu, stara się im pomagać.

d35g7hp

"Rewia" dowiedziała się, że przeprosił Gliwińską za ostatnie miesiące. Wygląda na to, że stara się naprawić błędy. Lepiej późno niż wcale.

d35g7hp

Podziel się opinią

Share
d35g7hp
d35g7hp