Trwa ładowanie...
d48gj9t

Jarosław Bieniuk próbuje naprawić błędy. Odwiedza byłą partnerkę i syna

Jarosław Bieniuk w połowie marca został po raz czwarty ojcem. Była partnerka byłego piłkarza urodziła zdrowego chłopca. Bieniuk poczuł po narodzinach syna coś, o co trudno było przez cały okres ciąży Martyny Gliwińskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk stara się pomagać Martynie Gliwińskiej w opiece nad dzieckiem
Jarosław Bieniuk stara się pomagać Martynie Gliwińskiej w opiece nad dzieckiem (East News)
d48gj9t

O ciąży Martyny Gliwińskiej dowiedzieliśmy się od niej samej, gdy wylała swoje żale w jednym z tygodników. Poinformowała wówczas, że spodziewa się dziecka z Jarosławem Bieniukiem, ale mężczyzna nie poczuwa się do bycia ojcem. Okazało się, że para rozstała się, a Gliwińską czeka samotne macierzyństwo.

Nie pomogło wstawiennictwo mamy Anny Przybylskiej, która kibicowała związkowi Jarka i Martyny ani nawet dzieci Bieniuka, które bardzo polubiły panią architekt.

Dopiero narodziny dziecka sprawiły, że Bieniuk zmienił swoje nastawienie. Mimo obowiązującej kwarantanny starał się codziennie być w szpitalu, by chociaż z daleka zobaczyć małego Kazimierza. Gdy Martyna z dzieckiem wrócili do domu, stara się im pomagać.

d48gj9t

"Rewia" dowiedziała się, że przeprosił Gliwińską za ostatnie miesiące. Wygląda na to, że stara się naprawić błędy. Lepiej późno niż wcale.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t