placeholder_452dhm

Jennifer Aniston i Brad Pitt znów razem. Angelina Jolie będzie wściekła

Jennifer Aniston i Brad Pitt mają się ku sobie. Przynajmniej tak twierdzą amerykańskie media. Mało tego, ponoć byli kochankowie znów szykują się do ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston i Brad Pitt planują ślub
Jennifer Aniston i Brad Pitt planują ślub (Getty Images)
placeholder_452dhm

Jennifer Aniston i Brad Pitt już raz stawali na ślubnym kobiercu. 29 lipca 2000 r. powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w Malibu. Sielanka nie trwała jednak zbyt długo. Po pięciu latach para ogłosiła separację, a w kolejnym roku doszło do rozwodu. Przyczyną rozstania miał być domniemany romans Pitta z Angeliną Jolie. Na początku 2019 r. światło dzienne ujrzały plotki o domniemanym powrocie Brada do byłej żony. Aktor miał ponoć pojawić się na jej urodzinach.

Od tamtej pory media są przekonane, że tych dwoje znów ma się ku sobie. Jak donosi magazyn "Life&Style", Aniston i Pitt niebawem wyruszą na wspólne wakacje do Francji. Oprócz tego, ich "przyjaciele plotkują, że Brad i Jennifer już ogłosili, że są w sobie znów zakochani".

"Pitt jest gotowy podjąć ryzyko i zabrać Jen do Chateau Miraval, posiadłości we Francji, która należy do niego i Angeliny. Jolie będzie niesamowicie wściekła, gdy się o tym dowie, ale Brad myśli, że Jennifer doceni prywatność i romantyczną atmosferę, którą oferuje zamek. Zaplanował każdy detal, od spacerów po winiarni do kolacji przy świecach" - czytamy.

placeholder_452dhm

To wciąż jednak nie wszystkie rewelacje. Byli małżonkowie ponoć znów szykują się do ślubu. Druga ceremonia ma się odbyć dokładnie w tym samym miejscu, w 19. rocznicę pierwszego wesela.

Ba! Nawet dokładnie wiadomo, w czym wystąpią nowożeńcy. Aniston ma np. składać przysięgę w eleganckiej sukni projektu Versace. Świadkami na uroczystości mają być Courtney Cox i George Clooney. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na pierwsze zdjęcia zakochanej pary, których do tej pory, jak na złość, na próżno szukać.

Polub WP Gwiazdy
placeholder_452dhm
placeholder_452dhm
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_452dhm