Trwa ładowanie...
d44lfol

Brad Pitt i Jennifer Aniston ponownie małżeństwem? Do sieci wyciekły ponoć szczegóły dotyczące ślubu

Brad Pitt i Jennifer Aniston, według nieoficjalnych doniesień, mieli do siebie wrócić. Teraz mówi się także o ich potencjalnym ślubie. Znane są ponoć szczegóły dotyczące ceremonii oraz jej data.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt i Jennifer Aniston ponownie małżeństwem? Do sieci wyciekły ponoć szczegóły dotyczące ślubu
Brad Pitt i Jennifer Aniston ponownie małżeństwem? Do sieci wyciekły ponoć szczegóły dotyczące ślubu (East News)
d44lfol

Brad Pitt i Jennifer Aniston ponownie małżeństwem?

Brad Pitt i Jennifer Aniston zaczęli się spotykać ze sobą w maju 1998 roku. Dwa lata później pobrali się podczas prywatnej ceremonii w Malibu. 6 stycznia 2005 r. para ogłosiła separację, a w kolejnym roku doszło do rozwodu. Przyczyną rozstania miała być domniemany romans Pitta z Angeliną Jolie. Aktor zaprzeczał plotkom, jednak ostatecznie poślubił Jolie i wychował z nią szóstkę dzieci. Po 10 latach aktorka wystąpiła o rozwód, a małżeństwo oficjalnie rozstało się w kwietniu tego roku.

Na początku 2019 r. światło dzienne ujrzały plotki o domniemanym powrocie Brada Pitta do Jennifer Aniston. Aktor miał ponoć pojawić się na urodzinach gwiazdy. Z ustaleń amerykańskich mediów wynika, że powrót do dawnego małżeństwa ponoć bardzo im służy i planują po raz drugi wziąć ślub.

d44lfol

Ustalone są również wszelkie szczegóły dotyczące ceremonii. Data ślubu planowana jest na 29 lipca 2019 roku., w 19. rocznicę pierwszego ślubu, w meksykańskim kurorcie One&Only Palmila. Świadkiem Pitta miałby zostać George Clooney, a świadkową Courtney Cox. Goście mieliby zostać zakwaterowani w ośmiu wynajętych willach.

Na ten moment ciężko uwierzyć w doniesienia o reaktywacji jednej z najgłośniejszych par showbiznesu. Jeśli dojdzie do ponownego ślubu, będzie to jeden z najbardziej spektakularnych powrotów.

d44lfol

Podziel się opinią

Share

d44lfol

d44lfol