Trwa ładowanie...
jerzy gruza

Jerzy Gruza w szpitalu. Opowiedział o swoim stanie zdrowia

Z początkiem grudnia media obiegła niepokojąca wiadomość. Jerzy Gruza trafił do szpitala na OIOM. W rozmowie z "Super Expressem" skomentował swój stan zdrowia.

Share
Jerzy Gruza w szpitalu. Opowiedział o swoim stanie zdrowia
Źródło: ONS.pl
d13jaoe

Jak się okazało, Jerzy Gruza kilka dni temu miał wypadek. Reżyser spadł ze schodów. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło kilka dni przed premierą jego najnowszego filmu.

- Najpierw miałem mieć pokaz swojego nowego filmu "Dariusz", który okazał się wielkim sukcesem, został świetnie przyjęty, ale niestety nie mogłem się na nim pojawić, bo miałem wypadek. Poślizgnąłem się, spadłem ze schodów i trochę się potłukłem – wyjaśnił reżyser w rozmowie z "Super Expressem".

d13jaoe

Reżyser odniósł się także do doniesień o jego hospitalizacji i opowiedział o aktualnym stanie zdrowia. Z pierwszych doniesień wynikało, że ma problemy z sercem i oddychaniem. - Nie jest dobrze, cały czas jestem w szpitalu, badają mnie. Mówią, że to potrwa, bo potrzebne jest leczenie. Nie jestem w gipsie, ale leżę na OIOM-ie, bo mam różne dolegliwości – dodał w rozmowie z tabloidem.

Jerzy Gruza ma 87 lat i jest reżyserem wielu znakomitych komedii. To on odpowiada za sukces m.in. "Wojny domowej", "40-latka", czy "Pierścień i róża". Życzymy mistrzowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz wideo: Andrzej Kopiczyński: inne role 40-latka

d13jaoe

Podziel się opinią

Share
d13jaoe
d13jaoe