Trwa ładowanie...

Jerzy Gruza trafił na OIOM. Jego stan się pogarsza

Jerzy Gruza, reżyser "Czterdziestolatka", przebywa w szpitalu po nieszczęśliwym wypadku. Kilka dni temu spadł ze schodów. Niestety, jego stan pogorszył się.

Jerzy Gruza trafił na OIOM. Jego stan się pogarszaŹródło: ONS.pl
d1b3e48
d1b3e48

Jerzy Gruza kilka dni temu miał wypadek. Reżyser spadł ze schodów i połamał się. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło trzy dni przed premierą jego najnowszego filmu "Dariusz", w którym gra główną rolę.

Oprócz niego w produkcji występują m.in. Tatiana Sosna-Sarno, Marzena Manteska i Stanisław Banasiuk.

ZOBACZ: Andrzej Kopiczyński: inne role 40-latka

Po wypadku Jerzy Gruza trafił do prywatnej kliniki. Jednak, gdy zaczął mieć problemy z sercem i oddychaniem, został przewieziony do szpitala. Lekarzom udało się ustabilizować stan reżysera. Gruza przebywa jednak dalej na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.

d1b3e48

Jerzy Gruza ma 87 lat i jest reżyserem wielu wybitnych dzieł. To on odpowiada za sukces m.in. "Wojny domowej", "40-latka", czy "Pierścień i różaróża".

Reżyser jest absolwentem łódzkiej filmówki. Na początku swojej kariery współpracował w TVP z Bogumiłem Kobielą i Jackiem Fedorowiczem.

Jerzy Gruza był trzykrotnie żonaty. Pierwszą żoną była Jadwiga, z którą ma syna. Drugą żoną była anglistka Natalia. Trzecią żoną jest Grażyna Lisiewska, znana z roli laborantki Marioli w serialu Czterdziestolatek. Mają syna Pawła Gruzę, prawnika.

d1b3e48
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b3e48