Trwa ładowanie...
d5ukmae

Jerzy Gruza trafił na OIOM. Jego stan się pogarsza

Jerzy Gruza, reżyser "Czterdziestolatka", przebywa w szpitalu po nieszczęśliwym wypadku. Kilka dni temu spadł ze schodów. Niestety, jego stan pogorszył się.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jerzy Gruza
Jerzy Gruza (ONS.pl)
d5ukmae

Jerzy Gruza kilka dni temu miał wypadek. Reżyser spadł ze schodów i połamał się. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło trzy dni przed premierą jego najnowszego filmu "Dariusz", w którym gra główną rolę.

Oprócz niego w produkcji występują m.in. Tatiana Sosna-Sarno, Marzena Manteska i Stanisław Banasiuk.

ZOBACZ: Andrzej Kopiczyński: inne role 40-latka

Po wypadku Jerzy Gruza trafił do prywatnej kliniki. Jednak, gdy zaczął mieć problemy z sercem i oddychaniem, został przewieziony do szpitala. Lekarzom udało się ustabilizować stan reżysera. Gruza przebywa jednak dalej na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.

d5ukmae

Jerzy Gruza ma 87 lat i jest reżyserem wielu wybitnych dzieł. To on odpowiada za sukces m.in. "Wojny domowej", "40-latka", czy "Pierścień i różaróża".

Przeczytaj: Jerzy Gruza: Zmieniam mieszkanie na mniejsze

Reżyser jest absolwentem łódzkiej filmówki. Na początku swojej kariery współpracował w TVP z Bogumiłem Kobielą i Jackiem Fedorowiczem.

Jerzy Gruza był trzykrotnie żonaty. Pierwszą żoną była Jadwiga, z którą ma syna. Drugą żoną była anglistka Natalia. Trzecią żoną jest Grażyna Lisiewska, znana z roli laborantki Marioli w serialu Czterdziestolatek. Mają syna Pawła Gruzę, prawnika.

d5ukmae

Podziel się opinią

Share
d5ukmae
d5ukmae