Trwa ładowanie...
d1tf661

Joanna Koroniewska stanęła w obronie męża. Stanowczo odpowiedziała interautom

"Wiedziałam, że post Maćka wzbudzi wiele skrajnych emocji", napisała na Instagramie Joanna Koroniewska. Aktorka podkreśliła jednak, że atak internautów po wpisie jej męża był nieuzasadniony i oboje nie mają zamiaru tolerować tego typu zachowania w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska stanowczo odpowiedziała hejterom
Joanna Koroniewska stanowczo odpowiedziała hejterom (ONS.pl)
d1tf661

Maciej Dowbor jest lubianym przez widzów z prezenterem. Program, "Twoja twarz brzmi znajomo", który współprowadzi z Piotrem Gąsowskim, od lat cieszy się dużą popularnością. Dowbor zdążył zaprezentować się w nim jako dowcipny showman.

Upust poczuciu humoru daje najczęściej na swoich profilach w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie ujął fanów zabawnymi "przepychankami" z Joanną Koroniewską. Prezenter wraz z żoną często wymieniają się ciętymi, acz dowcipnymi komentarzami i co śmieszniejszymi zdjęciami sprzed lat.

Zobacz wideo: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Maciej Dowbor w internetowych żartach często idzie jeszcze dalej, publikując zabawne z założenia zdjęcia, akcentując swój dystans do siebie. W tym przypadku jednak jego poczucie humoru nieraz spotyka się z niezrozumieniem. Tym razem wypowiedział się na temat poważny, informując fanów, że zrobił sobie test na przeciwciała koronawirusa.

d1tf661

"Na razie jestem czysty! Chociaż po cichu liczyłem, że przeszedłem to cholerstwo bezobjawowo i będę już odporny. Cóż... Wracam do maseczki. Powodzenia i zdrowia dla wszystkich w sobotni poranek. I nie dajmy się tej koronie!" – pisał na Instagramie.

Na jego wpis internauci zareagowali sceptycznie. Jedna z fanek zapytała wprost, po co prezenter robił test, choć nie miał objawów. "Chodzę do radia, a tam jednak przychodzi sporo różnych ludzi, a w studiu siłą rzeczy nie mogę mieć maski", wytłumaczył Dowbor.

Im więcej szczegółów sytuacji podawał, tym więcej pojawiało się krytycznych opinii. W efekcie wdał się w dyskusję, która przybrała nieprzyjemny obrót.

d1tf661

"Ten rodzaj testu niestety jest bardzo mało wiarygodny", "Osoby mające duża liczne obserwatorów nie powinny udostępniać takich głupot" - grzmieli internauci. Prezenter nie krył zdenerwowania atakiem internautów. Podkreślił, że skorzystał z okazji wykonania badania, przeprowadzonego przez zaprzyjaźnionego lekarza, a nie bawił się w domowe metody.

W obronie męża stanęła Joanna Koroniewska. Zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, w którym naświetliła sytuację wywołaną dyskusją. Podkreśliła stanowczo, że oboje nie zgadzają się na nieuzasadniony hejt i zachowanie, które miało miejsce pod wpisem prezentera.

"Wiedziałam, że post Maćka o wykonaniu prywatnie testu wzbudzi wiele skrajnych emocji i rozumiem, że to drażliwy temat, ale sugerowanie zarabiania na nim pieniędzy i wykorzystywania całej tej sytuacji, podżegania co poniektórych do nienawiści czy w końcu ciągle pytania jakie w ogóle ma pan wskazania etc. w moim odczuciu oznaczają jedno- coraz śmielej pozwalamy sobie na akcentowanie swoich, często nieprzemyślanych poglądów", napisała w komunikacie.

Aktorka podkreśliła, że hejt, który pojawił się w ich mediach społecznościowych, dotknął nie tylko ich. Zaznaczyła, że sprawa z testem nie wymaga tłumaczenia i nie tolerują takiego poziomu dyskusji i będą podejmować odpowiednie kroki w walce z hejtem.

d1tf661

"Test wykonał Maćkowi przyjaciel i abstrakcją jest, że w ogóle ta sytuacja wymagała jakiegokolwiek wytłumaczenia, ba byli też i tacy, którzy obrażali naszego przyjaciela, doświadczonego i cenionego doktora nauk medycznych. Przykro mi, ale nie będziemy tolerować takiego zachowania. Absolutnie. Ale nie to jest dla mnie najsmutniejsze. Poczytałam i dowiedziałam się między innymi, zresztą TAKIE słowa padły wczoraj w komentarzu na #domówkaudowborów, że zaniedbujemy dzieci przygotowując się do wieczornych live’ów. I ten argument wyjęty wiadomo skąd jest dla mnie tak abstrakcyjny, że nawet trudno mi sobie wyobrazić jak smutne życie musi mieć jego twórca. Współczuję”, podsumowała.

d1tf661

Podziel się opinią

Share
d1tf661
d1tf661