Trwa ładowanie...
djsgojv

Joanna Koroniewska zdobyła się na poruszające wyznanie. Zalała się łzami

Joanna Koroniewska była gościem w programie "Dzień dobry TVN". W trakcie rozmowy aktorka zdobyła się na smutne wspomnienie, które doprowadziło ją do łez.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska zdobyła się na poruszające wyznanie. Zalała się łzami
Joanna Koroniewska zdobyła się na poruszające wyznanie. Zalała się łzami (ONS.pl)
djsgojv

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor starają się nie marnować czasu podczas panującej pandemii koronawirusa. Para zdobyła sympatię internautów, nagrywając swój program internetowy "Domówki u Dowborów". W trakcie nadawania show ich gośćmi byli już m.in. Ewa Chodakowska, Maffashion i Sebastian Fabijański. Koroniewska była gościem czwartkowego wydania "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o popularności swojego projektu.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Koroniewska zazdrości Agnieszce Kaczorowskiej kontraktów

Aktorka wyznała, że obecnie jej największym priorytetem jest niesienie ludziom pozytywnej energii. Zaczęła doceniać także czas spędzony z rodziną.

djsgojv

- Nie ma nic ważniejszego w życiu, niż to, żeby moja rodzina była zdrowa i żebyśmy w miarę przeszli tę ciężką sytuację jako jedność. Ja o wielu rzeczach w swoim życiu nie mówiłam. Pewnie nadejdzie taki moment, że powiem - stwierdziła.

W dość enigmatyczny sposób dodała także, że w swoim życiu już wiele przeszła.

- Miałam bardzo ciężkie sytuacje w moim życiu. Nie tylko związane ze śmiercią mojej mamy, ale wiele traumatycznych rzeczy w życiu przeżyłam i nieważne, jak bardzo ciężko mi było, wiedziałam, że inni mają jeszcze gorzej. Wtedy tłumaczyłam sobie, że nie mogę się poddać, bo co mają powiedzieć ci, którzy kompletnie nie mają wyjścia. I myślę, że to jest najważniejsze. Rodzina to jest absolutna siła - wyznała Koroniewska.

Z doniesień portalu Gala.pl możemy dowiedzieć się, że ojciec Joanny Koroniewskiej porzucił rodzinę, gdy aktorka miała zaledwie 2 lata. W wieku 22 lat gwiazda straciła też matkę, która zmarła z powodu nowotworu.

- Mam rodzinę. Cudowną rodzinę. Kiedyś byłam sama. Kiedy umarła moja mama – jedyna i najbliższa mi osoba, wyrwano mi serce, które już nigdy się nie zrosło - powiedziała w programie.

djsgojv

Podziel się opinią

Share
djsgojv
djsgojv