Trwa ładowanie...
d2yy38v

Julia Oleś wspomina związek z Kamilem Durczokiem. Mówił do niej: "Chodźmy na spacer. Mam w kieszeni dwie małpki"

Kamil Durczok wielokrotnie kompromitował się na oczach całej Polski. Jego była partnerka obnażyła nałóg dziennikarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Oleś była ostatnią partnerką Kamila Durczoka.
Julia Oleś była ostatnią partnerką Kamila Durczoka. (East News)
d2yy38v

Julia Oleś zapowiadała, że napisze książkę o swoim życiu u boku Kamila Durczoka. Ta nie ujrzała jednak światła dziennego. Blogerka była podwładną starszego o 20 lat dziennikarza. Dla niego zostawiła ojca swojego syna Maksymiliana.

Początkowo imponował jej wielki świat, który przed nią otworzył. Weekendy spędzali w jego wilii w Szczyrku, często bywali na branżowych imprezach. Bajka jednak szybko się skończyła. Po 1,5 roku związku rozstali się w grudniu 2018 r.

Zobacz: Kamil Durczok prowadził pod wpływem alkoholu. Dziennikarz przeprasza

- Przeżyłam ogrom cierpienia, upokorzeń i łez. Nie mogę uwierzyć, że to się zdarzyło. Byłam współuzależniona - wyznaje Julia Oleś w rozmowie z "Na żywo".

d2yy38v

Przypomnijmy, Kamil Durczok w lipcu 2019 r. spowodował kolizję, mając we krwi 2,6 promila alkoholu. Przyznał się, że jest alkoholikiem.

- Jak patrzę z perspektywy czasu, nie wiem, jak mogłam tego nie poskładać w całość. Tym bardziej, że było nieustanne wyszukiwanie okazji do tego, by pić. Dochodziło do tego, że słyszałam: "Chodźmy na spacer. Mam w kieszeni dwie małpki"- wspomina.

Julia Oleś przyznaje, że to nie był jej pierwszy toksyczny związek. Po rozstaniu z Kamilem Durczokiem przeszła terapię. Nie utrzymuje kontaktu z dziennikarzem i nie zamierza już nigdy się z nim widywać.

d2yy38v

Podziel się opinią

Share

d2yy38v

d2yy38v