Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa wzięła udział w #Hot16Challenge2. Rapuje o polityce i Trójce

Julia Wieniawa jest kolejną artystką, która dołączyła do #Hot16Challenge2. Aktorka w swojej rapowanej zwrotce nawiązała m.in. do obecnej sytuacji w polityce, a także afery w radiowej Trójce.

Julia Wieniawa wzięła udział w #Hot16Challenge2. Rapuje o polityce i TrójceŹródło: ONS
d1h6f05
d1h6f05

Julia Wieniawa to kolejna gwiazda, która zdecydowała się dołączyć do akcji #Hot16Challenge2. Z tej okazji postanowiła odnieść się do ważnych kwestii. Aktorka rapuje o polskich lekarzach, obecnej sytuacji politycznej w kraju czy aferze w Trójce związanej z piosenką Kazika. Nawiązała też do przerwanej przez koronawirusa nowej edycji "Tańca z gwiazdami", w której brała udział.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa wyprzedaje szafę, by wspomóc polską służbę zdrowia

- Elo, tu Wieniawa wjeżdża jak świeża murawa, nie znam się na rapach, ale jadę z tym, jak trabant. Bo gra warta rymu, dla medyków tutaj brawa. Pielęgniarki przytulam jak rodaka parawan, z głowy korona nie spadnie, jak zasilisz siepomaga. Naprawimy służbę zdrowia, potem inny stragan. W kraju polityczny raban i cenzury kagan, miało być tak pięknie, znów nagonka i bałagan (…) My tu joga i zabawa, oni nam kasują prawa (…) Wiem, że ten rap się nie mieści nawet w słabej trójce, ale ja tu tylko tańczyć miałam w kryształowej bójce - rapuje Wieniawa.

Julia Wieniawa nominowała kolejne znany osoby do Hot 16 Challenge 2. Do udziału w zabawie zaprosiła Macieja Musiałowskiego, Jessikę Mercedes, Adama Zdrojkowskiego, Kasię Zielińską, a także Michelle Obamę i Kanye Westa.

Co to jest #Hot16Challenge2?

Hot16Challenge2 to już druga edycja inicjatywy wywodzącej się ze środowiska hip-hopowego. Wówczas pomysł padł ze strony rapera Solara, który chciał zorganizować zwykłą internetową zabawę dla artystów na fali Ice Bucket Challenge. W tym roku akcja ma bardzo konkretny cel.

Tegoroczna edycja #Hot16Challenge2 nie ogranicza się jednak wyłącznie do świata hip-hopu. Nominowani do wzięcia udziału są gwiazdy popkultury. Hot 16 Challenge polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Tematyka tekstów dowolna. Druga edycja to dodatkowo zbiórka pieniędzy na wsparcie dla polskiej służby zdrowia, która walczy z pandemią koronawirusa. Na stronie siepomaga.pl trwa zbiórka charytatywna "Beef z koronawirusem #hot16challenge". Kwota, w jaką mierzą autorzy zbiórki, to milion złotych.

d1h6f05
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h6f05