Trwa ładowanie...

#Hot16Challenge2: Sebastian Karpiel Bułecka opowiada na nominację Andrzeja Dudy

Andrzej Duda nominował w swoim #Hot16Challenge2 m.in. Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Wszyscy myśleli, że muzyk odpuści i nie nagra swojej zwrotki. Ostatecznie wrzucił wideo, ale słowem nie wspomniał ani o polityce, ani tym bardziej o prezydencie.

#Hot16Challenge2: Sebastian Karpiel Bułecka opowiada na nominację Andrzeja DudyŹródło: ONS
d4csqd2

Andrzej Duda za sprawą nominacji rapera Zeusa odśpiewał kilka dni temu swoich 16 wersów w ramach popularnego już #hot16challenge2. Prezydent nominował wówczas Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Pectus, Golec uOrkiestrę oraz Premiera Mateusz Morawieckiego.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, ZWIĄZKU Z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Wokalista Zakopower odpowiedział na nominację głowy państwa. Jego wideo w iście zakopiańskim stylu zobaczycie pod tym linkiem:

Co ciekawe, Sebastian Karpiel-Bułecka, w przeciwieństwie do pozostałych nominowanych, ani słowem nie wspomniał o prezydencie Dudzie. Co więcej, w swojej nawijce nie poruszył tematów politycznych.

d4csqd2

Co to jest #Hot16Challenge2?

Polscy raperzy wspierają lekarzy w walce z COVID-19, publikując na YouTube wideo. W ten sposób zachęcają fanów do dorzucania się do zbiórki na rzecz służby zdrowia.

Zadaniem osób biorących udział w akcji jest nagranie "gorącej 16", czyli 16-wersowej zwrotki i nominowanie kolejnych artystów do uczestniczenia w wyzwaniu #Hot16Challenge.

Dodajmy, że to druga odsłona internetowego wyzwania. Pierwsze filmiki pochodzą z 2014 r., kiedy Tede odmówił oblania się wodą z lodem w ramach #IceBucketChallenge. Wtedy Solar z duetu Solar/Białas nagrał 16 wersów rapu i dał wymienionym przez siebie raperom 72 godziny na odpowiedź.

d4csqd2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4csqd2