Trwa ładowanie...
d3zx58d

Julia Wieniawa w mini nad basenem. Ależ ona ma nogi!

Julia Wieniawa skrzętnie wykorzystuje swoje pięć minut. Wie, jakie wrażenie robi na fanach i nie waha się tego wykorzystać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wieniawa wie, jak przyciągnąć uwagę
Wieniawa wie, jak przyciągnąć uwagę (Instagram.com)
d3zx58d

Nie ma wątpliwości, to zdecydowanie świetny czas dla Julii Wieniawy. I mowa tu nie tylko o tym, że jej kariera filmowa (i muzyczna) nabrała tempa. Młodziutka aktorka zarabia praktycznie na wszystkim. Maszyna napędza się właściwie sama - im większą popularność zdobywa, tym chętniej zgłaszają się reklamodawcy.

A zgłaszają się, bo wiedzą, że Wieniawa dociera do tysięcy młodych ludzi. W sieci ma naprawdę imponujące zasięgi. Mówi się o tym, że za jeden wpis, w którym reklamuje dany produkt, może zarobić nawet do 10 tys. zł. Taka inwestycja jednak się opłaca - jej posty zbieraja przynajmniej 30 tys. polubień, a co odważniejsze - jeszcze więcej.

Nie można się też dziwić fanom, że tak chętnie dają "lajki" swojej ulubienicy. Julia doskonale zdaje sobie sprawę, jak przykuć uwagę. Wie, że ma nienaganną figurę, ładną buzię, że umie stylizacją podkreślić urodę. Ostatnio więc zamieściła pozornie zwyczajne zdjęcie znad basenu. I może zniknęłoby w tysiącach innych zdjęć na Instagramie, gdyby nie fakt, że pozuje na nim w krótkiej czerwonej mini, która odsłania jej długie zgrabne nogi. Nie da się ukryć, robią wrażenie! Fani już zasypują ją komplementami, a wam jak się podoba w takiej odsłonie?

d3zx58d
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3zx58d

Podziel się opinią

Share
d3zx58d
d3zx58d