Trwa ładowanie...

Rozenek, Wieniawa i Siwiec zarabiają krocie na Instagramie. Przeciętny Polak nie zarobi tyle w rok

"Wpis w mediach społecznościowych u Gosi kosztuje ok. 20 tys. zł" - zdradza informator WP Gwiazdy. Inne gwiazdy też nie są gorsze.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rozenek, Wieniawa i Siwiec zarabiają krocie na Instagramie. Przeciętny Polak nie zarobi tyle w rokŹródło: Instagram.com
d3wqf0v

W dzisiejszych czasach można zarobić na wszystkim. Wiele gwiazd wykorzystuje Instagram jako źródło dodatkowych pieniędzy. Nikogo to już nie dziwi, ponieważ całkiem nieźle można się wzbogacić dzięki kilku wpisom.

Weźmy pod lupę Zosię Ślotałę, która nie należy do gwiazd pierwszoligowych takich jak Małgorzata Rozenek czy Natalia Siwiec. Stylistka nieco odsunęła się w cień, aby zająć się dziećmi i promowaniem własnej marki. Wciąż jest jednak aktywna w mediach społecznościowych, co bardzo jej się opłaca. Dosłownie.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek broni sesji z kosiarką: "Lubię robić dużo rzeczy. Myję okna w moim domu"

- Zosia za jeden post sponsorowany otrzymuje 3-4 tys. zł, a publikuje kilka takich w miesiącu. Głównie dotyczą one produktów i akcesoriów dla dzieci - zdradza w rozmowie z WP Gwiazdy osoba współpracująca z gwiazdą.

W czerwcu Zosia Ślotała opublikowała na Instagramie ok. 5 postów sponsorowanych. Zakładając, że za każdy otrzymała 3 tys. zł, to w ubiegłym miesiącu na jej konto wpłynęło blisko 15 tys. zł.

d3wqf0v

Na swojej popularności korzysta też Julia Wieniawa. Aktorka nigdy nie ukrywała, że sporo zarabia dzięki mediom społecznościowym.

- Dzięki temu, że przykładam się do jego prowadzenia (instagrama - przyp. red.), udało mi się zrobić kilka ciekawych kampanii. Dziś wiele firm woli zainwestować w reklamę w internecie niż w telewizji. Tu chodzi o zasięgi, a moje posty czyta codziennie ponad 640 tys. ludzi. Dzięki temu mam możliwość zarabiać pieniądze i nie czuję presji, kiedy pracuję nad płytą. Skupiam się na jakości, a nie na tym, żeby szybko wydać piosenkę - powiedziała w magazynie "Party".

- Średnio za jeden post Julka otrzymywała ok. 8-10 tys. zł. Teraz te stawki nieco się zwiększają, ponieważ rośnie też jej popularność - zdradza nam osoba pracująca z Wieniawą.

W czerwcu na Instagramie Julki opublikowano 5 postów sponsorowanych. Jeśli przyjmiemy, że nasz informator byl precyzyjny, oznacza to, że Wieniawa wzbogaciła się o 40-50 tys. zł.

Firmy kochają też Natalię Siwiec. Celebrytka reklamuje niemal wszystko. Podobnie kiedyś działała Anna Mucha, o której mówiono, że jest banerem reklamowym. Dzisiaj możemy tak powiedzieć o modelce, która poleca w mediach społecznościowych produkty wspomagające odchudzanie, suplementy diety, kosmetyki i produkty dla dzieci. Według naszych informacji, Siwiec za jeden post otrzymuje nawet 10 tys. zł!

d3wqf0v

- Natalia sprzedaje wszystko. Współpraca z nią to czysta przyjemność, ponieważ nasza firma dużo na tym zyskuje. Klientki często powołują się właśnie na Natalię - powiedział nam PR-owiec jednej z marek, która współpracuje z gwiazdą.

Z naszych informacji wynika, że Natalia czasami zgadza się również na współpracę za mniejsze kwoty. Jeśli oferta wyda jej się interesująca negocjacje można zacząć od 3-4 tys. zł.

Podliczyliśmy, że w czerwcu celebrytka zamieściła ok. 15 postów sponsorowanych, co łącznie daje kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie.

Obecnie rekordzistką, jeśli chodzi o zarobki na Instagramie, jest Małgorzata Rozenek. Prezenterka jest najbardziej rozchwytywaną gwiazdą w polskim show-biznesie. Reklamodawcy walczą o to, aby Pysiula wystąpiła w ich reklamach i zaprezentowała poszczególne produkty na Instagramie.

d3wqf0v

- Wpis w mediach społecznościowych u Gosi kosztuje ok. 20 tys. zł. Przy zasięgach jakie generuje i jej popularności ta stawka jest uzasadniona - zdradza WP Gwiazdy osoba z otoczenia Rozenek.

W czerwcu Małgorzata Rozenek zamieściła ok. 5-6 postów sponsorowanych. Według naszych wyliczeń to może dać kwotę nawet 100 tys. zł. Takie sumy robią wrażenie, ale prezenterka, podobnie jak Siwiec, przyciąga klientki, a marki są bardzo zadowolone ze współpracy z nią.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3wqf0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wqf0v