Trwa ładowanie...
Julian Meller
20-06-2019 15:01

Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje rodziców, którzy chwalą się świadectwem swoich dzieci. "Targ próżności"

Media społecznościowe zalały zdjęcia uczniów ze świadectwem, które wstawiają rodzice. Gdy inni gratulują "czerwonego paska", dziennikarka bije na alarm. "Targ próżności" - pisze.

Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje rodziców, którzy chwalą się świadectwem swoich dzieci. "Targ próżności"Źródło: East News, fot: East News
d2bo6hg
d2bo6hg

Uczniowie z wielkim uśmiechem na twarzy rozpoczęli wakacje. Wraz z ostatnim dzwonkiem zapomnieli o obowiązkach szkolnych. Rodzice tych, którzy uzyskali czerwony pasek, ochoczo chwalili się zdjęciami pociech w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Korwin Piotrowska broni Kardashian: "Zanim klepniesz kogoś po tyłku to zorientuj się, czy tego chce"

Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła odnieść się do wysypu zdjęć dumnych rodziców. "Boże, jak to dobrze, że do szkoły chodziłam w czasach, kiedy nie trzeba było się chwalić świadectwami dzieci i samymi dziećmi na feju. Jeden wielki cyrk, jeden wielki targ próżności i pokazywactwa" - grzmi na instagramowym profilu.

"Kolejny wyścig, kolejna konkurencja i konkurs piękności nie dla siebie, ale by pokazać się innym, żeby innych z zazdrości szlag trafił. I po co? Wielkie miałam szczęście. Bardzo współczuję potencjalnym przyszłym klientom kozetek u psychoanalityków i szpitali psychiatrycznych, całodobowych aptek i sklepów z alkoholem, ewentualnie klientów więzień, poprawczaków, którzy dzisiaj podbijają, bądź nie, nadwątlone ego ich biednych i oszalałych rodziców" - tłumaczy dalej dziennikarka.

Korwin-Piotrowska napisała, że sama nie miała od czwartej klasy świadectwa z wyróżnieniem. Rodzice powiedzieli jej, że wyścig po najlepsze stopnie ze wszystkich przedmiotów jest nienormalny.

"Z takich idealnych kujonów według mego ojca, wyrastali krwiożerczy psychopaci mordujący staruszki" - grzmi dziennikarka i wyznaje, że sama miała udane dzieciństwo dzięki zdrowemu podejściu do edukacji jej rodziców.

d2bo6hg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bo6hg