WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Karolina Korwin Piotrowska szczerze o botoksie. "Nie trzeba sobie w twarz ładować syfu"

Karolina Korwin-Piotrowska nie patyczkuje się i zawsze mówi, co jej ślina na język przyniesie. Fani zarzucili jej, że używa botoksu. Odpowiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin-Piotrowska
Karolina Korwin-Piotrowska (East News, Fot: East News)
WP

Karolina Korwin-Piotrowska ma jeden z najbardziej ciętych języków w show-biznesie. Niejednokrotnie już pokazała, że nie straszne jej wyrażać głośno swoich kontrowersyjnych opinii. Dziennikarka jak nikt potrafi także zamknąć usta hejterom. Jej najnowszy wpis o botoksie wiele wyjaśnia.

*ZOBACZ TAKŻE: Korwin Piotrowska: "Ola Kwaśniewska w dniu swojego ślubu przeżyła największą traumę w życiu". *

WP

- Podobno miałam botoks. Tylko nie chce się przyznać - czytamy w najnowszym wpisie Karoliny Korwin-Piotrowskiej na Instagramie.

Dziennikarka odniosła się do plotek, jakoby poddawała się wstrzykiwaniu botoksu w różne partie ciała. Poirytowana nieprawdziwymi doniesieniami, raz na zawsze postanowiła je uciąć.

WP

Gospodyni "#Sławy" przyznała się do stosowania zabiegów, które przynoszą ten sam efekt, co botoks. Jednak oznajmia, że nigdy niczego sobie nie wstrzykiwała. Od jakiegoś czasu korzysta za to z usług Kliniki Specjalistycznej SaskaMed. Tam trafią pod opiekę dr Rafała Kuźlika.

- Nie trzeba sobie aplikować w twarz i inne części ciała trucizny, ładować syfu w policzki i wargi i wyglądać jak lalka z seks shopu albo glonojad. Można iść na masaż. Ja tak robię. Teraz zrobiłam po dłuższej przerwie. Wielkie szczęście - ucina spekulacje Korwin-Piotrowska.

Na dowód potwierdzający jej słowa, wstawiła zdjęcie bez makijażu. "Pieszczotliwie też" pożegnała się z "fanami".

WP

- Dodatkowo jako migrenowiec zwijający się z bólu co jakiś czas, bardzo je sobie chwale. Bądźmy zdrowi. Wszyscy. Peace - czytamy pod zdjęciem "no makeup".

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP