Trwa ładowanie...
d1za5gx

To już pewne! Karolina Pisarek została singielką

Jeszcze nie tak dawno temu Karolina Pisarek chwaliła się swoim związkiem i wydawało się, że rzeczywiście jest to poważna relacja. Okazuje się jednak, że niestety wszystko już skończone. Modelka przeprosiła swoim fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pisarek rozstała się ze swoim partnerem.
Karolina Pisarek rozstała się ze swoim partnerem. (East News)
d1za5gx

Karolina Pisarek przez dość długi czas trwała u boku Daniela Kenji Matsunagi. Choć relacja wystawiona była na działanie wielu czynników, które wcale jej nie służyły, ich miłość kwitła. Z boku wszystko wyglądało idealnie, jednak, jak donosili informatorzy, mężczyzna miał problem z dochowaniem wierności. Po rozstaniu Pisarek dość szybko się pozbierała i oddała serce innemu.

Karolina Pisarek tym razem postawiła na sporo starszego wybranka. Mieszkali ze sobą w Stanach, a przymusowa izolacja sprawiła, że bardzo się do siebie zbliżyli, a przynajmniej tak się wydawało...

d1za5gx

Szczęśliwa Karolina Pisarek: "Mój chłopak chce częściej przyjeżdżać do Polski. Pokazuje w ten sposób, że mnie kocha"

Wszystko wyglądało idealnie, a i sama Karolina Pisarek wciąż podkreślała, jak bardzo jest szczęśliwa ze swoim partnerem. Okazuje się, że jednak związek nie przetrwał. Modelka wydała "oświadczenie" na InstaStories.

Karolina Pisarek zakończyła związek. Przeprasza za to fanów. Instagram
Karolina Pisarek zakończyła związek. Przeprasza za to fanów. (Instagram)

W kilku słowach Karolina Pisarek wyjaśniła, że z byłym już partnerem rozeszli się w zupełnej zgodzie i nie ma między nimi złych emocji. Ona sama chce skupić się na pracy, a ciągły pobyt w Stanach nieco jej to uniemożliwiał.

d1za5gx

Zastanawiające jest jednak to, że Karolina Pisarek przeprosiła w tej sytuacji swoich fanów: "Przepraszam, że znów Was zawiodłam rozstaniem" - napisała. Internauci od razu to wyłapali. Część z nich była wręcz oburzona. Twierdzili, że nie rozumieją, jak Pisarek może przepraszać obcych ludzie za to, że nie wyszło jej w związku.

A czy Waszym zdaniem Karolina Pisarek ma za co przepraszać swoich fanów?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1za5gx

Podziel się opinią

Share
d1za5gx
d1za5gx