Trwa ładowanie...
dssau5z

Karolina Pisarek znów zakochana. Pierwsze wspólne Walentynki

Kilka tygodni temu rozstała się z Danielem Matsunagą, potem została przyłapana na pocałunkach z pewnym mężczyzną. Okazuje się, że nie była to przelotna znajomość. Karolina Pisarek pochwaliła się nowym związkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pisarek ponowne odnalazła miłość.
Karolina Pisarek ponowne odnalazła miłość. (East News)
dssau5z

Karolina Pisarek przez dość długi czas trwała u boku modela Daniela Kenji Matsunagi. Choć relacja wystawiona była na działanie wielu czynników, które wcale jej nie służyły, ich miłość kwitła. Modelka latała do ukochanego kiedy tylko mogła. Z boku wszystko wyglądało idealnie, a i sama Pisarek wielokrotnie podkreślała, że jest niezwykle szczęśliwa będąc z takim mężczyzną. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pisarek z bukietem kwiatów opuszcza TVN

Pod koniec 2019 r. związek się rozpadł. Media donosiły, że Polka zadecydowała o zakończeniu relacji ze względu na to, że jej ówczesny partner nie potrafił dochować wierności.

dssau5z

Fani nie mogli przestać się dziwić. Karolina Pisarek nie rozpaczała jednak długo. W czasie, gdy spędzała czas w Miami i wraz z Sandrą Kubicką bawiła się na imprezie na jachcie, została przyłapana na czułościach z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że nie była to przelotna relacja. Ani chwila pocieszenia.

Mężczyzna, który obdarowywał Pisarek pocałunkami na jachcie, pozostał w życiu polskiej modelki na dłużej i z całą pewnością nie w roli przyjaciela. Para właśnie spędziła swoje pierwsze Walentynki i wydaje się, że są w sobie szalenie zakochani. Karolina Pisarek pokazała swoim fanom piękny bukiet czerwonych róż, który podarował jej ukochany. On również postanowił pochwalić się swoim szczęściem.

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

Mamy nadzieję, że ten związek nie skończy się tak, jak poprzedni. A Karolina Pisarek, u boku ukochanego, będzie naprawdę szczęśliwa!

Podziel się opinią

Share

dssau5z

dssau5z