Trwa ładowanie...
d4pichz

Karolina Pisarek znów zakochana. Pierwsze wspólne walentynki

Kilka tygodni temu rozstała się z Danielem Matsunagą, potem została przyłapana na pocałunkach z pewnym mężczyzną. Okazuje się, że nie była to przelotna znajomość. Karolina Pisarek pochwaliła się nowym związkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pisarek ponowne odnalazła miłość.
Karolina Pisarek ponowne odnalazła miłość. (East News)
d4pichz

Karolina Pisarek przez dość długi czas trwała u boku modela Daniela Matsunagi. Choć relacja wystawiona była na działanie wielu czynników, które wcale jej nie służyły, ich miłość kwitła. Modelka latała do ukochanego, kiedy tylko mogła. Z boku wszystko wyglądało idealnie, a i sama Pisarek wielokrotnie podkreślała, że jest niezwykle szczęśliwa, będąc z takim mężczyzną. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pisarek z bukietem kwiatów opuszcza TVN

Pod koniec 2019 r. związek się rozpadł. Media donosiły, że Polka zadecydowała o zakończeniu relacji ze względu na to, że jej ówczesny partner nie potrafił dochować wierności.

d4pichz

Fani nie mogli przestać się dziwić. Karolina Pisarek nie rozpaczała jednak długo. W czasie, gdy spędzała czas w Miami i wraz z Sandrą Kubicką bawiła się na imprezie na jachcie, została przyłapana na czułościach z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że nie była to przelotna relacja. Ani chwila pocieszenia.

Mężczyzna, który obdarowywał Pisarek pocałunkami na jachcie, pozostał w życiu polskiej modelki na dłużej i z całą pewnością nie w roli przyjaciela. Para właśnie spędziła wspólnie swoje pierwsze walentynki. Wydaje się, że oboje są do szaleństwa zakochani. Karolina Pisarek pokazała swoim fanom piękny bukiet czerwonych róż, który podarował jej ukochany. On również postanowił pochwalić się swoim szczęściem.

   Instagram.com
(Instagram.com)
   Instagram.com
(Instagram.com)

Mamy nadzieję, że ten związek nie skończy się tak, jak poprzedni. A Karolina Pisarek u boku ukochanego będzie naprawdę szczęśliwa!

d4pichz

Podziel się opinią

Share
d4pichz
d4pichz