Trwa ładowanie...

Kate i William na nowym obrazie. Jak figury woskowe? "Krzywa lewa część twarzy"

Księżna Kate i książę William pojawili się na obrazie, który trafił do muzeum w Anglii. Jak wyszli? To trzeba zobaczyć.

Kate i William w rzeczywistości wyglądają nieco lepiej niż na nowym obrazie?Kate i William w rzeczywistości wyglądają nieco lepiej niż na nowym obrazie?Źródło: Instagram
d3aqt97

Kate w zielonej, opalizującej kreacji, William w ciemnym garniturze - oboje patrzą nie na siebie, ale w tym samym kierunku, obejmując się nawzajem. Taką książęcą parę od tej pory mogą podziwiać wszyscy, którzy zjawią się w The Fitzwilliam Museum w Cambridge. Na jednej ze ścian wisi obraz, w złotej, bardzo bogato zdobionej ramie, przedstawiający następcę tronu i jego żonę. Kate i William pojawili się na jego odsłonięciu. Byli zachwyceni wynikiem prac malarza.

Obraz, namalowany przez brytyjskiego artystę portretowego Jamiego Coretha, został zamówiony w 2021 roku przez Cambridgeshire Royal Portrait Fund jako prezent dla mieszkańców Cambridgeshire. Portret ma zachęcić dzieci i młodzież z całego hrabstwa do zainteresowania się sztuką. Czy to się powiedzie? Czas pokaże.

Jak na dzieło sztuki reagują internauci?

d3aqt97

"Wygląda niesamowicie, bardzo prawdziwie", "Wspaniałe dzieło sztuki", "Świętnie uchwycone podobieństwo", "Piękny portret pięknej pary" - twierdzą fani i dzieła, i członków rodziny królewskiej.

Inni są bardziej krytyczni: "Właściwie myślałem, że to jest ich 'podobieństwo w Tussaud. Moim zdaniem nie jest to pochlebny portret", "Zgadzam się. Przychodzi mi na myśl pół tuzina malarzy, którzy wykonaliby znacznie lepszą robotę. Nie sądzę, żeby to było bardzo dobrze zrobione, a paleta jest co najmniej odrażająca. Zastanawiam się, czy są rozczarowani, wiem, że na pewno byłbym", "Nie znam się na malarstwie, ale lewa strona każdej twarzy wygląda krzywo dla mojego niewprawnego oka".

A co wy sądzicie? Krzywe twarze i koszmarne kolory czy może jednak wielka sztuka?

Jak długo mogą być dziećmi? Księżna Kate będzie musiała się tym martwić wcześniej, niż sądziła

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3aqt97
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3aqt97