Trwa ładowanie...
kękę
UrK
25-03-2021 15:14

Kękę nie pije alkoholu od 6 lat. Zamieścił osobisty okolicznościowy post

Znany raper Kękę nieczęsto dzieli się z fanami swoją prywatnością. Teraz jednak miał ku temu dobry powód – od 6 lat żyje w trzeźwości. Podzielił się bardzo osobistym wpisem na temat tego, co wydarzyło się w jego życiu.

KęKęKęKęŹródło: East News, fot: Karol Makurat, REPORTER
d1a94kp
d1a94kp

Piotr Siara kilka lat temu rapował tylko dla siebie, a na co dzień roznosił listy. Wszystko zaczęło zmieniać się, gdy jego kariera nabrała rozpędu. Jego twórczość zaczęła docierać do coraz szerszych kręgów odbiorców. Od 2013 r. wydał kilka albumów solowych. Raper trafił swoją szczerością i bezkompromisowym przekazem do imponującego grona fanów. I z niszowego stał się bardzo popularnym muzykiem.

W ślad za sukcesem przyszły też problemy. Raper zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. W jednym z wywiadów przed laty przyznał jednak, że udało mu się wyrwać z sideł nałogu. Choć nie krył, że poczynił w tym kierunku drastyczne kroki i zdecydował się nawet "zaszyć". Determinacja i silna wolna w odzyskania kontroli nad życiem przyniosły imponujące efekty.

Kękę napisał o tym w okolicznościowym poście. Raper obchodzi właśnie 6. rocznicę życia w trzeźwości.

"Przez te 6 lat bez alkoholu i narkotyków bywało różnie. Czasami trzeźwienie przychodziło łatwo, a czasami każdy dzień męczył. Nigdy jednak nie miałem wątpliwości, że zaprzestanie picia było słuszną decyzją" -  zaczął w obszernym poście.

Gorzkie słowa Skiby. "Branża od roku jest w trumnie"

Raper podkreśla, że jego życie zdecydowanie zmieniło się na lepsze, a wszystko, co przynosi los, przeżywał bardziej świadomie. Nawet gdy były to bardzo przykre i smutne doświadczenia, jak strata ojca.

d1a94kp

Niemniej przyznał, że przez wszystko udało mu się przejść dzięki bliskości ukochanych osób. Gdyby pił, zaznacza, nie mógłby przepracować żadnego smutku ani żadnej radości, która przytrafiła mu się w tym trudnym, pandemicznym czasie. Tymczasem mimo wszystko udaje mu się prowadzić szczęśliwe życie.

"Jednak już 6. rok się udaje. Nie tylko zachować abstynencję, ale żyć. Normalnie. Mierzyć się z tym, co życie da i STARAĆ się być w porządku ojcem, synem, mężem, bratem, szefem, raperem i wszystkim czego życie ode mnie wymaga. Tak właśnie rozumiem trzeźwienie" - dodał.

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować postawy i życzyć wytrwałości w kolejnych latach. A fanów zaprosić do lektury wpisu rapera. Całość znajdziecie poniżej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1a94kp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a94kp