placeholder_hv4twg

Klub SASSY zaprasza: Reni Jusis kolejnym gościem na Roof Topie

Promotorzy gdańskiego klubu SASSY, usytuowanego na 7p Słonego Spichlerza w samym sercu Wyspy Spichrzów, zapraszają na drugą edycję nowego cyklu, podczas którego znani muzycy występują w roli DJ-ów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reni Jusis jest kolejną gwiazdą, która odwiedzi gdańską klubokawiarnię
Reni Jusis jest kolejną gwiazdą, która odwiedzi gdańską klubokawiarnię (Materiały prasowe)
placeholder_hv4twg

Reni Jusis, ikona polskiej sceny klubowej niedawno powróciła z kolejną dynamiczną i taneczną płytą wydaną dwa lata po odważnym, eksperymentalnym krążku "BANG!", który zebrał wiele pozytywnych recenzji i otrzymał "Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna. Reni Jusis w swej twórczości chętnie wraca do tanecznych korzeni dlatego i jej występ w roli DJ-a będzie skoncentrowany na różnych odmianach muzyki house i electro-pop.

Reni Jusis to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce.

Ma na swoim koncie 7 płyt studyjnych, 6 Fryderyków i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej, między innymi: Michałem Urbaniakiem , Urszulą Dudziak, Ewą Bem i Marcinem Pospieszalskim oraz młodszymi producentami i muzykami jak Stendek, Jacek Szymkiewicz (Pogodno), Jakub Karaś (The Dumplings), m.Bunio.s, Kuba Staruszkiewicz (Pink Freud).

placeholder_hv4twg

Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Artystki są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi.

Zobacz też: Czas rozkręcić imprezowe lato. Projekt w Roof Topie by Sassy

Dla przypomnienia pierwszym gościem cykl "Under The STARS” był FISZ - Bartosz Waglewski, prezentujący numery, których obecnie słucha, ale i ukształtowały jego muzyczną osobowość z naciskiem na kompozycje taneczne.

Organizatorzy o projekcie:

placeholder_hv4twg

"Każdy ma swego ulubionego muzyka, często nie jednego; chodzimy na koncerty, słuchamy nowych i starych utworów, płyt, oglądamy klipy. Czasem zastanawiamy się skąd ONI biorą pomysły na nowe kompozycje. A nic nie bierze się z niczego, każdy ma swe inspiracje, muzykę na której się wychował, tę którą odkrył później, aż do współczesnych wzorców czy upodobań.

Zobacz też: Eden w sercu miasta: Wielkie otwarcie w Gdańsku

My chcemy je poznać i wierzymy, że Wy również.

Dlatego poprosiliśmy uznanych twórców doskonale znanych z koncertowych scen i radiowych playlist by w niecodziennej dla siebie sytuacji, przy pięknej panoramie Gdańska z nieziemskimi zachodami słońca, wystąpili w roli DJ-ów.

placeholder_hv4twg

Zapraszamy na 8p od g. 20.00, początek występu 22.00.
Support DJ: Chudy Tru Funk aka Drinks

Polub WP Gwiazdy
placeholder_hv4twg
placeholder_hv4twg
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_hv4twg