Trwa ładowanie...
d3g8v1f

Klub SASSY zaprasza: Reni Jusis kolejnym gościem na Roof Topie

Promotorzy gdańskiego klubu SASSY, usytuowanego na 7p Słonego Spichlerza w samym sercu Wyspy Spichrzów, zapraszają na drugą edycję nowego cyklu, podczas którego znani muzycy występują w roli DJ-ów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reni Jusis jest kolejną gwiazdą, która odwiedzi gdańską klubokawiarnię
Reni Jusis jest kolejną gwiazdą, która odwiedzi gdańską klubokawiarnię (Materiały prasowe)
d3g8v1f

Reni Jusis, ikona polskiej sceny klubowej niedawno powróciła z kolejną dynamiczną i taneczną płytą wydaną dwa lata po odważnym, eksperymentalnym krążku "BANG!", który zebrał wiele pozytywnych recenzji i otrzymał "Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna. Reni Jusis w swej twórczości chętnie wraca do tanecznych korzeni dlatego i jej występ w roli DJ-a będzie skoncentrowany na różnych odmianach muzyki house i electro-pop.

Reni Jusis to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce.

Ma na swoim koncie 7 płyt studyjnych, 6 Fryderyków i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej, między innymi: Michałem Urbaniakiem , Urszulą Dudziak, Ewą Bem i Marcinem Pospieszalskim oraz młodszymi producentami i muzykami jak Stendek, Jacek Szymkiewicz (Pogodno), Jakub Karaś (The Dumplings), m.Bunio.s, Kuba Staruszkiewicz (Pink Freud).

d3g8v1f

Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Artystki są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi.

Zobacz też: Czas rozkręcić imprezowe lato. Projekt w Roof Topie by Sassy

Dla przypomnienia pierwszym gościem cykl "Under The STARS” był FISZ - Bartosz Waglewski, prezentujący numery, których obecnie słucha, ale i ukształtowały jego muzyczną osobowość z naciskiem na kompozycje taneczne.

Organizatorzy o projekcie:

d3g8v1f

"Każdy ma swego ulubionego muzyka, często nie jednego; chodzimy na koncerty, słuchamy nowych i starych utworów, płyt, oglądamy klipy. Czasem zastanawiamy się skąd ONI biorą pomysły na nowe kompozycje. A nic nie bierze się z niczego, każdy ma swe inspiracje, muzykę na której się wychował, tę którą odkrył później, aż do współczesnych wzorców czy upodobań.

Zobacz też: Eden w sercu miasta: Wielkie otwarcie w Gdańsku

My chcemy je poznać i wierzymy, że Wy również.

Dlatego poprosiliśmy uznanych twórców doskonale znanych z koncertowych scen i radiowych playlist by w niecodziennej dla siebie sytuacji, przy pięknej panoramie Gdańska z nieziemskimi zachodami słońca, wystąpili w roli DJ-ów.

Zapraszamy na 8p od g. 20.00, początek występu 22.00.
Support DJ: Chudy Tru Funk aka Drinks

d3g8v1f

Podziel się opinią

Share
d3g8v1f
d3g8v1f