Trwa ładowanie...

Eden w sercu miasta: Wielkie otwarcie w Gdańsku

28 i 29 czerwca tuż nad klubem Sassy na 8 piętrze, otwieramy dla Was wyjątkową przestrzeń znajdującą się ponad dachami Gdańska.

Eden w sercu miasta: Wielkie otwarcie w GdańskuŹródło: Facebook.com
dwma6qv
dwma6qv

ROOF TOP by SASSY to niezwykłe miejsce w sercu miasta wypełnione roślinnością, niesamowitymi instalacjami świetlnymi, nawiązujące swoim designem do nurtu Art Nouveau, z imponującym widokiem na panoramę Starego Miasta. ROOF został zaprojektowany tak aby ochronić Was gdy słońce lub deszcz zbyt mocno doskwiera, gdy podmuchy wiatru są nie do zniesienia! Jego zadaszona i oszklona konstrukcja zapewni wam niezwykłą enklawę z nieziemskim widokiem.

W okresie letnim wrażenia naszego miejskiego ogrodu wspierać będą specjalnie wyselekcjonowane na każdy dzień wydarzenia muzyczne. Koncerty, live acty, specjalne cykle Orientalis i Paradise. Całości obrazu dopełnia propozycja utrzymanego w niebiańskim stylu koktajl baru, w którego kompozycjach znajdziecie dużo świeżych ziół, kwitnące drinki lub takie, które w magiczny sposób zmienią swój kolor. Dzień na ROOF TOPie można zacząć codziennie już od 13.00, a do kompletu wrażeń dokładamy kartę menu z ciekawą ofertą dań i przekąsek.

W ten wyjątkowy weekend udostępniamy Wam ten cud, zapraszając na oficjalne Wielkie Otwarcie naszego miejskiego Edenu, które celebrować będziemy wraz z niebiańskim szampanem PerrierJouët. W piątek odważcie się przekroczyć granicę dwóch skrajnych światów – czarnego i białego utrzymując strój w harmonii z jednym z nich.

To pierwszy krok, który przybliży Was do naszej rajskiej scenerii zaplanowanej na ten wyjątkowy dzień. W sobotę zapraszamy Was do odkrycia zmysłowego świata kolorów i magii nieistniejącej rzeczywistości. Niech feria barw zapanuje nad Waszymi duszami i kreacjami, tak aby wyróżnić i podkreślić waszą niezwykłą osobowość - wyraź się w kolorze!

Szczegóły wydarzeń:

dwma6qv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwma6qv