Trwa ładowanie...
d32fm6n

Czas rozkręcić imprezowe lato. Projekt w Roof Topie by Sassy

Promotorzy gdańskiego klubu SASSY, usytuowanego na 7 piętrze Słonego Spichlerza w samym sercu Wyspy Spichrzów, mają niebywały pomysł na rozkręcenie imprezowego lata. Tak mówią o swoim nowym projekcie, który realizowany będzie na Roof Topie klubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jednym z gości będzie Fisz Emade Tworzywo
Jednym z gości będzie Fisz Emade Tworzywo (Materiały prasowe)
d32fm6n

Każdy ma swego ulubionego muzyka, często nie jednego; chodzimy na koncerty, słuchamy nowych i starych utworów, płyt, oglądamy klipy. Czasem zastanawiamy się skąd ONI biorą pomysły na nowe kompozycje. A nic nie bierze się z niczego, każdy ma swe inspiracje, muzykę na której się wychował, tę którą odkrył później, aż do współczesnych wzorców czy upodobań.

My chcemy je poznać! A Wy?

Dlatego chcemy postawić uznanych twórców w niecodziennej dla nich sytuacji. Zachowamy dla nich scenę, pozwolimy im dalej błyszczeć, ale zabronimy grać … własne utwory!

d32fm6n

Co więcej nie pozwolimy im na wykonanie nawet cudzego utworu… bo naszym zamysłem jest sprawić by zagrali jako DJ-e, to co uważają za dobre, co polecają, muzykę która wprawia odbiorców w dobry nastrój i sprawia, że chce się tańczyć.

Zobacz też: Eden w sercu miasta: Wielkie otwarcie w Gdańsku

Już 19 lipca rusza cykl "Under The Stars”, który co dwa tygodnie na klubowym Roof Topie, z piękną panoramą Gdańska, będzie gościł artystów doskonale znanych z koncertowych scen i radiowych playlist w roli DJ-ów.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Pierwszym występującym gościem będzie FISZ (Bartosz Waglewski), znany wokalista, instrumentalista i autor tekstów, współzałożyciel zespołów Fisz Emade Tworzywo, Kim Nowak i Waglewski Fisz Emade. Wraz z ojcem, Wojciechem Waglewskim, prowadzi w Trójce audycję "Magiel Wagli" prezentując utwory z różnych gatunków muzycznych. Mieszanka, którą proponuje jako DJ radiowy jest bardzo szeroka, w roli DJ-a klubowego zaprezentuje selekcję z przewagą utworów tanecznych.

d32fm6n

Podziel się opinią

Share
d32fm6n
d32fm6n