Trwa ładowanie...
dzfkdca
News

Koronawirus. Doda dziękuje lekarzom za pomoc

Doda nie przeszła obojętnie wobec pandemii koronawirusa. Piosenkarka postanowiła oddać hołd tym, którzy dbają o nasze zdrowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda skomentowała działania służby zdrowia
Doda skomentowała działania służby zdrowia (East News, Fot: East News)
dzfkdca

Koronawirus zmienił życie ludzi nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Większość obywateli przebywa w domach. Zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Co więcej, biskupi zwolnili wiernych z obowiązku osobistego udziału w niedzielnych mszach świętych. Polska służba zdrowia robi, co może, by zapewnić Polakom pomoc w tym trudnym czasie.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

Taka postawa nie pozostała obojętna dla Dody. Piosenkarka w swoim najnowszym wpisie na Instagramie napisała kilka słów do lekarzy w związku z tym, jak radzą sobie w obliczu pandemii koronawirusa.

dzfkdca

"DZIĘKUJEMY! Z szacunku do pracy tych ludzi, kto może siedzi w domu, żeby nie dokładać im pracy, do której brakuje już nie tylko rąk. TY TEŻ MOŻESZ POMÓC" - czytamy we wpisie gwiazdy.

Fani w komentarzach pod postem także nie kryli słów wdzięczności.

"Szacunek dla nich. Ja jestem z dzieckiem w domu i nadrabiam zaległości. Zamknęłam swój salon fryzjerski dla dobra innych, siebie i moich najbliższych" - czytamy.

dzfkdca

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

dzfkdca

Podziel się opinią

Share

dzfkdca

dzfkdca