Trwa ładowanie...

Koronawirus. Jared Leto nie wiedział o panującej pandemii

Jared Leto w ostatnich kilkunastu dniach był zupełnie odcięty od świata. Zupełnie nie wiedział, jak rozwinęła się sytuacja z koronawirusem i jak się rozprzestrzenił. Opowiedział, co się z nim działo, choć trzeba przyznać - wielu zadziwił.

Koronawirus. Jared Leto nie wiedział o panującej pandemiiŹródło: East News
dvaa69z
dvaa69z

Jared Leto przez ostatnie kilkanaście dni nie sprawdzał żadnych wiadomości, maili, ani informacji w mediach, nie przeglądał internetu. Opowiedział, dlaczego się zdecydował na taki krok. "12 dni temu rozpocząłem medytację na pustyni. Przebywaliśmy tam w całkowitym odosobnieniu" - napisał w poście na Instagramie.

Artysta zupełnie nie wiedział, że na świecie zapanowała pandemia koronawirusa. Jednak wszystko nadrabia i dostaje informacje od najbliższych o rozwoju sytuacji.

"Nie wiedzieliśmy, co dzieje się na świecie, a co za tym idzie, nie wiedzieliśmy o pandemii koronawirusa. Wczoraj wkroczyłem w zupełnie nowy świat. Taki, który zmienił się na zawsze. Niewiarygodne to najmniej, co można o tym powiedzieć. Ciągle dostaję wiadomości od rodziny i przyjaciół rozsianych po świecie i dowiaduje się, co słychać" - dodał.

dvaa69z

Jednocześnie wyraził nadzieję, że jego fani są zdrowi i bezpieczni. "Mam nadzieję, że wasze rodziny też są bezpieczne. Wysyłam wam wszystkim pozytywną energię. Nie wychodźcie z domu. Bądźcie ostrożni" - czytamy.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Leto w tej chwili poddaje się przymusowej kwarantannie po powrocie do domu.

Na 31 lipca tego roku zaplanowana została premiera najnowszego filmu aktora, ekranizacji komiksu "Morbius".

dvaa69z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvaa69z