Trwa ładowanie...
d2ds3ul

Koronawirus. Jared Leto nie wiedział o panującej pandemii

Jared Leto w ostatnich kilkunastu dniach był zupełnie odcięty od świata. Zupełnie nie wiedział, jak rozwinęła się sytuacja z koronawirusem i jak się rozprzestrzenił. Opowiedział, co się z nim działo, choć trzeba przyznać - wielu zadziwił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jared Leto dopiero niedawno dowiedział się o pandemii koronawirusa
Jared Leto dopiero niedawno dowiedział się o pandemii koronawirusa (East News)
d2ds3ul

Jared Leto przez ostatnie kilkanaście dni nie sprawdzał żadnych wiadomości, maili, ani informacji w mediach, nie przeglądał internetu. Opowiedział, dlaczego się zdecydował na taki krok. "12 dni temu rozpocząłem medytację na pustyni. Przebywaliśmy tam w całkowitym odosobnieniu" - napisał w poście na Instagramie.

Artysta zupełnie nie wiedział, że na świecie zapanowała pandemia koronawirusa. Jednak wszystko nadrabia i dostaje informacje od najbliższych o rozwoju sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d2ds3ul

"Nie wiedzieliśmy, co dzieje się na świecie, a co za tym idzie, nie wiedzieliśmy o pandemii koronawirusa. Wczoraj wkroczyłem w zupełnie nowy świat. Taki, który zmienił się na zawsze. Niewiarygodne to najmniej, co można o tym powiedzieć. Ciągle dostaję wiadomości od rodziny i przyjaciół rozsianych po świecie i dowiaduje się, co słychać" - dodał.

Jednocześnie wyraził nadzieję, że jego fani są zdrowi i bezpieczni. "Mam nadzieję, że wasze rodziny też są bezpieczne. Wysyłam wam wszystkim pozytywną energię. Nie wychodźcie z domu. Bądźcie ostrożni" - czytamy.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Leto w tej chwili poddaje się przymusowej kwarantannie po powrocie do domu.

d2ds3ul

Na 31 lipca tego roku zaplanowana została premiera najnowszego filmu aktora, ekranizacji komiksu "Morbius".

d2ds3ul

Podziel się opinią

Share
d2ds3ul
d2ds3ul