Trwa ładowanie...
d11pco7
News

Królowa Elżbieta szuka pracownika. Miałby zająć się jej kontem na Instagramie

Królowa Elżbieta ma dla osób poszukujących pracę nie lada gratkę. O ofertę biją się tysiące osób. Stawka jest ogromna, ale sprostać oczekiwaniom wcale nie jest łatwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa Elżbieta szuka pracownika
Królowa Elżbieta szuka pracownika (Getty Images)
d11pco7

Jakiś czas temu królowa Elżbieta i cały brytyjski dwór zaskoczyli swoich wielbicieli, zakładając konto na Instagramie. Profil w mgnieniu oka zaczęło obserwować kilka milionów osób. Teraz poszukiwana jest osoba, która zajmie się profesjonalnym prowadzeniem profilu.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Izabella Miko: "Bardzo chcę zostać mamą!"

Pałac Buckingham planuje zatrudnić osobę, która będzie kierowała menadżerami ds. mediów społecznościowych wszystkich członków rodziny królewskiej.

d11pco7

Wymagania? Pracownik, którego potrzebuje królowa Elżbieta, powinien wykazywać się innowacyjnością i kreatywnością. Ponadto musi być zdolny do pracy pod presją czasu.

Ale to nie wszystko. Oprócz kreatywności, umiejętności zarządzania czasem zespołu i kierowaniem nim, wymagane są umiejętności techniczne związane z branżą internetową. Rozumiane są przez to znajomość języka HTML, czy odnajdywanie się w najnowszych internetowych trendach.

Wymiar pracy to 37,5 godziny na tydzień, od poniedziałku do piątku. Królowa Elżbieta oferuje spore wynagrodzenie, bo aż od 45 do 50 tys. funtów rocznie, czyli od ok. 225 tys. do 250 tys. zł rocznie.

d11pco7

Podziel się opinią

Share

d11pco7

d11pco7