Trwa ładowanie...

Krystyna Janda kończy 67 lat. Urodziny spędzi pod Sejmem

Krystyna Janda nie chce życzeń ani przyjęć. Ma nadzieję, że w swoje urodziny spotka się z wieloma osobami pod Sejmem, by wyrazić swój protest.

Krystyna Janda kończy 67 lat. Urodziny spędzi pod SejmemŹródło: East News
d1fanzu
d1fanzu

18 grudnia w całej Polsce mają się odbyć protesty w obronie sędziów. "Dziś sędziowie - jutro Ty" - brzmi hasło przewodnie. Organizatorzy w ten sposób zachęcają do uczestnictwa: "PiS wypowiada otwartą wojnę niezależnemu sądownictwu! Planuje represje wobec sędziów i prokuratorów włącznie z wydaleniem z zawodu! Otwarcie nakazuje zaniechanie stosowania prawa europejskiego! To koniec trójpodziału władzy oraz krok w kierunku wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Wzywamy wszystkich do protestu! 18 grudnia wyjdźmy na ulice w całej Polsce – solidarni z sędziami! Dziś sędziowie – jutro Ty!”

Jedną z osób, które na pewno zobaczymy tego dnia pod Sejmem w Warszawie, będzie Krystyna Janda. Aktorka 18 grudnia obchodzi urodziny i uważa, że najlepszym prezentem, jaki może sprawić sobie, jest wyrażenie sprzeciwu wobec tego, co dzieje się w Polsce.

- Jutro 18 grudnia. Według dokumentów kończę jutro 67 lat. Moje urodziny spędzę pod sejmem aby wyrazić swój sprzeciw wobec tego co się dzieje. Proszę o nie składanie życzeń urodzinowych, wystarczy innych smutków. Mam uczucie że sytuacja jest krytyczna. Bardzo poważna. Pozdrawiam Państwa serdecznie. Do zobaczenia podczas protestu. 🌿 Fot. Mój syn - napisała w poście na Facebooku.

To nie pierwszy raz, gdy Janda zabiera głos w ważnej sprawie. Co o tym sądzicie?

d1fanzu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fanzu