Trwa ładowanie...

Poszło o chrzest. Pawłowicz nie zostawiła suchej nitki na Mołek

Jakiś czas temu Magda Mołek wyznała, że nie zamierza chrzcić swoich dzieci. Wyznanie nie spotkało się ze zbyt przychylną reakcją Krystyny Pawłowicz.

Share
Krystyna Pawłowicz krytykuje Magdę Mołek. Padły niewygodne pytania
Krystyna Pawłowicz krytykuje Magdę Mołek. Padły niewygodne pytaniaŹródło: AKPA
d1j9bwc

Magda Mołek dała się poznać szerszej publiczności jako dziennikarka TVN, z którym związana była od 2004 r. Prowadziła 1. edycję "Tańca z Gwiazdami" i show "Moja krew", jednak widzowie najbardziej zapamiętają ją z "Dzień Dobry TVN", którego była współprowadzącą przez 14 lat. Prezenterka odeszła z programu w 2019 r. Swoją decyzję tłumaczyła brakiem wolnego czasu, który chciała poświęcić rodzinie.

Jakiś czas temu Mołek popadła prawicowemu dziennikarzowi, Cezaremu Krysztopie, który udostępnił artykuł o byłej gwieździe TVN. Szczególną uwagę zwrócił cytat prezenterki z rozmowy z "Galą". - Ustaliliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. To jest nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię. To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano, więc ja chcę go dać swoim dzieciom. Nasze dzieci są wolne, nieobciążone niczym, co się wiąże z naszymi zawodami - wyznała Mołek

Zamieszczony fragment najwidoczniej nie przypadł do gustu Krystynie Pawłowicz. "'Gwiazda'? A z czego ta pani jest znana? Jest 'gwiazdą' czego? Jaki ma 'gwiazdowy' dorobek? Słowo 'gwiazda' używamy do takich różnych pań na wyrost i panie takie niezasłużenie nobilitujemy" - napisała Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz w hotelu. Polityk wyrozumiały dla sędzi TK

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1j9bwc

Podziel się opinią

Share
d1j9bwc
d1j9bwc