Trwa ładowanie...
d1r9l5b

Krzysztof Krawczyk w żałobie. Jego przyjaciel popełnił samobójstwo

Krzysztof Krawczyk udostępnił wpis swojego menadżera, którego syn popełnił samobójstwo. Zrozpaczony ojciec oskarża władzę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk
d1r9l5b

Andrzej Kosmala to długoletni współpracownik artysty. W sobotę napisał na Facebooku o tragedii, jaka spotkała jego rodzinę.

"Wczorajszej nocy mój ukochany synek Robert Kosmala w wieku 43 lat postanowił odebrać sobie życie. Wiecie, jaki to dramat dla Ojca pochować swego syna?"

Dalej pogrążony w bólu Kosmala pisze:

d1r9l5b

"Zaangażował się jako wykształcony bankowiec w kryptowaluty, wierzył w te bitcoiny! I przegrał z mafią, która rządzi od 5 lat naszym krajem. Ciebie Morawiecki oskarżam za śmierć mojego syna! Taki znawca finansów, minister finansów i premier pozwolił na to, by oszustwo opanowało nasze finanse! Gdy Cię spotkam Morawiecki, to Ci splunę w twarz!"

Robert Kosmala był bliskim przyjacielem Krzysztofa Krawczyka.

"Co tam wybory, kiedy ludzie wybierają między życiem a śmiercią. Coraz więcej odbierania sobie życia. Dokonał tego mój Przyjaciel, syn mego menedżera, który od dzieciństwa mówił do mnie Wujek! Żal rozrywa mą duszę i tak tego nie zostawię! Robercie już jesteś w lepszym świecie, ale my nie przestajemy płakać i modlić się o Twoją duszę!" - napisał Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk udostepnił także oskarżycielski wpis zrozpaczonego ojca i dodał:

d1r9l5b

"Wrócę do tematu, bo wpadliśmy w jakąś pandemię oszustw. A tacy wrażliwi ludzie jak Robert Kosmala nie wytrzymują tego napięcia! Cytuję wpis Andrzeja i choć nie ze wszystkim się zgadzam, to go rozumiem, bo czuję jego żal i rozpacz!"

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Krzysztof Krawczyk: "W Polsce zrobiły się dwa plemiona"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1r9l5b

Podziel się opinią

Share

d1r9l5b

d1r9l5b