Trwa ładowanie...

Krzysztof Krawczyk zainspirował amerykańskich raperów. To zasługa Edyty Bartosiewicz

Fragment utworu Krzysztofa Krawczyka został wykorzystany w nagraniu amerykańskich raperów. Piosenkarz odniósł się do sytuacji, dziękując przy okazji Edycie Bartosiewicz.

Share
Krzysztof Krawczyk zainspirował amerykańskich raperów. To zasługa Edyty Bartosiewicz
Źródło: ONS.pl
d4eeejn

Krzysztof Krawczyk nieustannie daje o sobie znać. Ostatnio jeden z tabloidów donosi, jakoby znany piosenkarz znajdował się w poważnych tarapatach. Poszło o wpis, który opublikował na swoim facebookowym profilu Andrzej Kosmala, przyjaciel artysty i jego wieloletni menadżer. Mężczyzna napisał, że szuka następcy swojego artysty, co miałoby sugerować, że Krawczyk zamierza zakończyć karierę. Na szczęście był to fałszywy alarm.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Krawczyk o imprezowym życiu w młodości: "Ciągnęło wilka do lasu"

Tym razem usłyszeliśmy bardziej pozytywne wiadomości dotyczące Krzysztofa Krawczyka. Jego utwór "Trudno tak", zaśpiewany w duecie z Edytą Bartosiewicz, zainspirował amerykańskich raperów, Bernera & B-Reala z gościnnym udziałem Rick Rossa. Zagraniczni muzycy postanowili wykorzystać fragment piosenki jako sampel do swojego nagrania zatytułowanego "Candy”", który można już przesłuchać na platformach streamingowych.

d4eeejn

Krzysztof Krawczyk postanowił podziękował za ten duet w mediach społecznościowych Edycie, bez której utwór "Trudno tak" mógłby nigdy nie powstać.

"Kochani! Oczywiście, że wiadomość sprawiła mi duża radość. Ale z pełnym szacunkiem, nie byłoby tego nagrania i jego sukcesów, gdyby nie Edyta Bartosiewicz. I jej dziękuję, bo to jej przede wszystkim sukces!" - napisał.

d4eeejn

Podziel się opinią

Share
d4eeejn
d4eeejn