Trwa ładowanie...

Walczą o majątek. Syn i żona Krawczyka spotkają się przy grobie?

5 kwietnia minie rok od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Rocznica ma być celebrowana w miejscu, gdzie został pochowany. Co z Ewą Krawczyk i Krzysztofem Juniorem, którzy wciąż są skonfliktowani? Czy oboje pojawią się na cmentarzu?

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 rokuKrzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 rokuŹródło: AKPA, fot: AKPA
d2fpqq4
d2fpqq4

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Śmierć artysty była szokiem dla jego najbliższych, ale też dla fanów piosenkarza. Krawczyk od dawna miał problemy ze zdrowiem, jednak nikt nie podejrzewał, że komplikacje pozbawią go życia. Gwiazdor trzy dni wcześniej opuścił szpital, gdzie był leczony ze względu na zakażenie koronawirusem. COVID-19 plus otyłość i choroby serca to było dla organizmu Krawczyka za dużo.

Po śmierci Krawczyka doszło do ostrego starcia między jego żoną Ewą a synem Krzysztofem Juniorem. Oboje do tej pory walczą o spadek, mężczyzna przejął też część renty po ojcu. Junior ma żal do macochy, twierdził, że utrudniała mu kontakty z tatą.

d2fpqq4

Syn gwiazdora i jego żona usiłowali się porozumieć, ale do pogodzenia nie doszło. - Nie chcę z nią żadnych kontaktów! - mówił Krzysztof Junior.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk AKPA
Ewa Krawczyk i Krzysztof KrawczykŹródło: AKPA

Czy wobec tego w dniu rocznicy śmierci artysty Junior i Ewa oboje pojawią się przy grobie Krawczyka, aby go upamiętnić? "Fakt" zapytał o to księdza Turka, przyjaciela rodziny Krawczyków.

- Na pewno będziemy podejmowali próby pogodzenia Ewy z juniorem. Cały czas przekonujemy, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje - stwierdził ksiądz.

Msza przy grobie Krawczyka ma zostać odprawiona o godz. 15:00 5 kwietnia. Pomnik znajduje się na cmentarzu w Grotnikach.

Krzysztof Krawczyk Junior AKPA
Krzysztof Krawczyk JuniorŹródło: AKPA, fot: AKPA

Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2fpqq4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fpqq4