Trwa ładowanie...

Opiekun syna Krawczyka zdradza informacje o partnerce Juniora. Ma astronomiczne długi

Krzysztof Krawczyk Junior próbuje wyjść na prostą. Łatwo nie ma, co potwierdzają kolejne doniesienia od osób z jego otoczenia. Teraz wyszło na jaw, że partnerka syna zmarłego gwiazdora ma ogromne długi.

Krzysztof Krawczyk Jr. wyjdzie w końcu na prostą?Krzysztof Krawczyk Jr. wyjdzie w końcu na prostą?Źródło: AKPA, fot: AKPA
d2v1lm9
d2v1lm9

Dramatyczna historia Krzysztofa Krawczyka Juniora wyszła na jaw po śmierci jego ojca gwiazdora. Z programu "Uwagi!" cała Polska dowiedziała się, że muzyk nie utrzymywał bliskich relacji z synem, który wymagał opieki i pomocy finansowej. Mieszkał w fatalnych warunkach i nie miał pieniędzy na podstawowe rzeczy. Niedługo po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka zaczęło się mówić o procesie o spadek po artyście. Wygrana sprawa o testament jego ojca przyniósłby Krzysztofowi Juniorowi sporą ulgę. Mężczyzna chciał kupić pierwsze własne mieszkanie, pójść na rehabilitację i nie martwić się już o zakup leków.

Do tej pory syn wokalisty mieszkał w mieszkaniu po babci, które współdzielił z wujem i jego żoną. Dochodziło do przemocy. - To był dom, w którym nie mogłem ani spokojnie spać, ani korzystać z toalety. Wciąż miałem ataki padaczki ze stresu, kąpałem się u znajomych i jadłem w barze obiady, które wykupił mi Krzysztof Cwynar - tłumaczył w jednym z wywiadów. Obecnie mieszka u swojej partnerki, ale i ona ma nieciekawą sytuację.

Zobacz: Marian Lichtman komentuje konflikt z żoną Krzysztofa Krawczyka: "Nie wierzę, że Ewa mnie nie lubi"

Osobą, która sprawowała pieczę nad Juniorem, był przez długi czas Krzysztof Cwynar. Muzyk wstawiał się za Krzysztofem, informował media o jego sytuacji. Ostatnio udzielił wywiadu Plejadzie. Padło w nim nieco więcej na temat obecnej partnerki Juniora.

d2v1lm9

Mieli się poznać, gdy kobieta była jeszcze w poprzednim związku. - Kasia zaproponowała mu, żeby zamieszkał u niej w Zgierzu. Razem z partnerem prowadziła papugarnię, a jak wyjechała z Krzysiem nad morze jako osoba opiekująca się nim, to jak wrócili, ten konkubent powiedział, że zniknęły wszystkie papugi i zwierzątka. Dziewczyna została z długiem na 250 tys. zł, a on się ulotnił – zdradził Cwynar.

Dalej przyznał: - Teraz ona kupiła małe mieszkanie i mieszka w nim razem z mamą, synem i w najmniejszym pokoju Krzyś mieszka razem z Kasią. Jest tam ciasno i niewygodnie, ale znowu nic od niego nie zależy, jak przez całe życie.

Przypomnijmy, że jedną z ostatnich decyzji sądu Krzysztof Krawczyk Jr. dostał połowę renty, jaką do tej pory pobierała wdowa po muzyku. Mówi się też, że syn artysty może liczyć na mieszkanie komunalne. Sprawa testamentu po Krawczyku nie została także jeszcze zamknięta.

d2v1lm9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v1lm9